Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

41.000 €
5 € / mp

Teren extravilan de vânzare

Ciucea

8.200 mp teren
f.s. 100 m
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

33.900 €
4.83 € / mp

Teren 7024 mp Ciucea Cluj, livada + padure, cur ...

Ciucea

7.024 mp
7.024 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

45.000 €
6.31 € / mp

Teren 7,135mp Negreni / DN E60

Negreni

La ~5km distanță

7.135 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

36.240 €
12 € / mp

Teren intravilan

Negreni

La ~5km distanță

3.020 mp
3.020 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

24.000 €

Teren de vanzare Negreni Cluj. Paltinis.

Negreni

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
2

15.000 €
12.17 € / mp

Teren partial intravilan Poieni

Poieni

La ~5km distanță

1.233 mp
1.233 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

8.025 €
3 € / mp

Bologa Oportunitate

Poieni

La ~5km distanță

2.675 mp
2.675 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

11.500 €
12.76 € / mp

Teren extravilan 1.000 mp Valea Draganului

Poieni

La ~5km distanță

901 mp
901 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

25 €
0 € / mp

Teren Lunca Visagului

Bologa

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

32.000 €
5 € / mp

Teren extravilan in localitatea Zece Hotare, ap ...

Zece Hotare

La ~10km distanță

6.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
15

180.000 €
3.53 € / mp

Teren extravilan in localitatea Bulz

Bulz

La ~10km distanță

51.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

169.900 €
17.70 € / mp

Reco Teren Intravilan Bulz cu Lac si o privelis ...

Bulz

La ~10km distanță

9.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

61.300 €
12.99 € / mp

Teren intravilan cu utilitati, zona turistica B ...

Bulz

La ~10km distanță

4.719 mp teren
f.s. 9 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
11

53.500 €
56.500 €
5.30 € / mp

De vanzare teren intravilan 10,100 mp, cu anexa ...

Bulz

La ~10km distanță

10.100 mp
10.100 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 53,500 € și 56.500 €
Agenție

1 lună în urmă
4

169.900 €

Reco Teren Intravilan Bulz cu Lac si o privelis ...

Bulz

La ~10km distanță

f.s. 160 m
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

50.000 €
3.88 € / mp

Teren intravilan 1.28ha Remetiperfect pensiune/ ...

Bulz

La ~10km distanță

12.877 mp
12.877 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

8.200 €
7.81 € / mp

Teren extravilan de 1050mp, Bulz

Bulz

La ~10km distanță

1.050 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agenție

4 luni în urmă
10

31.500 €
21 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTI?IE | TEREN INTRAVILAN | ...

Bulz

La ~10km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

28.000 €
11.43 € / mp

URGENT-Teren Barajul Lesu

Bulz

La ~10km distanță

2.450 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

28.000 €
11.43 € / mp

URGENT-Teren Barajul Lesu

Bulz

La ~10km distanță

2.450 mp
2.450 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

13.000 €
11.96 € / mp

Teren intravilan , Remeti

Bulz

La ~10km distanță

1.087 mp
1.087 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

34.900 €
4.75 € / mp

Teren 7,350mp Bulz / Drumul Secundar

Bulz

La ~10km distanță

7.350 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
11

53.500 €

De vanzare teren intravilan 10,100 mp, cu anexa ...

Munteni

La ~10km distanță

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

149.900 €
1.16 € / mp

Teren 130000 mp extravilan, faneata si padure, ...

Munteni

La ~10km distanță

128.948 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

27.000 €
9.31 € / mp

RECO , teren intravilan ,Zona Borod, Bihor

Borod

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

49.900 €
1.47 € / mp

TEREN 34.000 MP | SERANI BIHOR

Borod

La ~15km distanță

34.000 mp
34.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

27.000 €
9.31 € / mp

RECO , teren intravilan ,Zona Borod, Bihor

Borod

La ~15km distanță

2.900 mp teren
f.s. 27 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

20.400 €
12 € / mp

Teren intravilan 1700 mp, de vânzare Borod - Va ...

Borod

La ~15km distanță

1.700 mp teren
f.s. 36 m
Intravilan
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

76.500 €
83.15 € / mp

Sag, intravilan in vatra satului, toate utilita ...

Sâg

La ~15km distanță

920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

47.000 €
2.64 € / mp

Fize? (Sag, Salaj) - 17.800mp teren intravilan ...

Sâg

La ~15km distanță

17.800 mp
17.800 mp teren