Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

40.000 €
40 € / mp

Parcele Casa de vacanta

Băișoara

1.000 mp
1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

10 €
0 € / mp

teren intravilan constructii sat Masca, com. Ia ...

Mașca

La ~5km distanță

7.086 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

36.500 €
25 € / mp

Doua parcele a cate 730mp in Lunge?ti, Iara

Iara

La ~5km distanță

1.460 mp
1.460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

23.500 €
23.50 € / mp

Teren 1000mp, Muntele Baisorii. Vedere superba, ...

Muntele Băișorii

La ~10km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

19.499 €
19.50 € / mp

Vand teren la Buscat, Baisoara, aproape de part ...

Muntele Băișorii

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

95.000 €
95 € / mp

Vand parcele teren intravilan, 1000-1200 mp, cu ...

Ciurila

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

42.000 €
10 € / mp

Teren extravilan, Lacurile din Ciurila

Ciurila

La ~10km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

36.500 €
73 € / mp

Vand teren intravilan Salicea

Ciurila

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

70 €
0.02 € / mp

Teren in Ciurila

Ciurila

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

95.000 €
43.18 € / mp

Vand teren Ciurila

Ciurila

La ~10km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

40.000 €
20.98 € / mp

Vand Teren Intravilan Cluj com.Iara sat.Lungest ...

Lungești

La ~10km distanță

1.907 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

65 €
0.04 € / mp

Teren de vanzare cu autorizatie

Săvădisla

La ~10km distanță

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

86.000 €
61.43 € / mp

Vanzare teren

Săvădisla

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
62.50 € / mp

Teren Intravilan intre Savadisla si Finisel, 12 ...

Săvădisla

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

210.480 €
20 € / mp

Inchiriez sau vand teren intravilan Muntele Rec ...

Plopi

La ~10km distanță

10.524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

63.000 €
68.48 € / mp

Teren intravilan Salicea 1035 mp

Sălicea

La ~10km distanță

920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

119.500 €
119.50 € / mp

Vand teren intravilan in Salicea sau schimb cu ...

Sălicea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

85.000 €
30.36 € / mp

Teren de vanzare

Micești

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

55 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare Tauti, Cluj.

Tăuți

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

13.500 €
39.24 € / mp

Teren intravilan pentru cabană | Someșu Rece | ...

Muntele Rece

La ~15km distanță

344 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

66.000 €
71.90 € / mp

Teren, 918 m2,

Râșca

La ~15km distanță

918 mp
918 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

55.000 €
25.79 € / mp

Vand teren-padure

Muntele Rece

La ~15km distanță

2.133 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
13

174.600 €
210.000 €
19.40 € / mp

Teren 9000 mp+ platforma betonata 630 mp, Rimet ...

Rimetea

La ~15km distanță

9.000 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

35 €
0.02 € / mp

Vand teren in Rimetea

Rimetea

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

129.000 €
258 € / mp

Teren de vanzare 500 mp in Floresti Cluj

Florești

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

29.500 €
17.35 € / mp

Vind Teren intravilan 1700 mp.cu Certificat de ...

Florești

La ~15km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

64.800 €
150 € / mp

Oferta de Vanzare sau Schimb Teren Intravilanin ...

Florești

La ~15km distanță

3 camere
432 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

260.000 €
60.47 € / mp

Teren intravilan parcelabil Valea Garbaului Flo ...

Florești

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 260,000 € și 279.500 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

37.750 €
88.20 € / mp

Teren 428mp Donath + cota parte din drum - Deal ...

Florești

La ~15km distanță

428 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

550.000 €
94.83 € / mp

Teren cu 5 autorizații, panorama superba , vanz ...

Florești

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Construcții