Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

413.500 €
100 € / mp

Proprietar, Vand Teren Intravilan Baile Hercula ...

Central, Băile Herculane

4.135 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

49.500 €
90 € / mp

Vand teren intravilan 550 mp. in Pecinisca, Bai ...

Central, Băile Herculane

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

69.000 €
54.59 € / mp

Vand teren intravilan 1264 mp. in Pecinisca, Ba ...

Central, Băile Herculane

1.264 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

89.000 €
80.91 € / mp

Vand teren intravilan 1100 mp. in Pecinisca, Ba ...

Central, Băile Herculane

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

17.500 €
35 € / mp

Vinde sau închiriez

Băile Herculane

500 mp teren
Construcții
Intravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

374.000 €
130.00 € / mp

Teren de vanzare Baile Herculane 2877 m2

Pecinișca

La ~5km distanță

2.877 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

692.900 €
130 € / mp

Teren 5330 m2 Baile Herculane din 2 CF-uri sau ...

Pecinișca

La ~5km distanță

5.330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

10.000 €
8.33 € / mp

Vand Teren situat pe DN6 intre Mehadia si Baile ...

Mehadia

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

13.000 €
57.27 € / mp

Teren + casa veche de vanzare in Toplet zona li ...

Topleț

La ~10km distanță

227 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

60.000 €

Vand Teren cu Conac

Podeni

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi
1

39.750 €
15 € / mp

Vand teren

Ilovița

La ~15km distanță

2.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

23.000 €
0.65 € / mp

Vand teren extravilan pasune 3,54 ha

Sfodea

La ~15km distanță

35.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

44.760 €
10 € / mp

Teren intravilan Orsova, in apropierea benzinar ...

Central, Orșova

La ~15km distanță

4.476 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

10.000 €
10.48 € / mp

Teren Intravilan

Exterior Vest, Orșova

La ~15km distanță

954 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

58.663 €
11 € / mp

Vand teren intravilan Orsova

Periferie, Orșova

La ~15km distanță

5.333 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

69.999 €
76.09 € / mp

TEREN cu vedere la Dunăre-construcție-intravila ...

Central, Orșova

La ~15km distanță

920 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

23.000 €
0.65 € / mp

Vand teren extravilan 3,54 hectare

Balta

La ~20km distanță

35.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

70.000 €
100 € / mp

Vand teren clisura Dunarii

Eșelnița

La ~20km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
2

0 €

teren vanzare clisura dunarii

Eșelnița

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi
4

168.000 €
80 € / mp

de vanzare teren intravilan

Eșelnița

La ~20km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

240.000 €
160 € / mp

Vand teren intravilan in Eselnita - Clisura Dun ...

Eșelnița

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

182.000 €
35 € / mp

Teren de vinzare in comuna Eselnita

Eșelnița

La ~20km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

380.000 €
100 € / mp

Vind teren pe malul de dunarii spre cazanele du ...

Eșelnița

La ~20km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
5

18.500 €
37 € / mp

Parcele de teren pe strada Aninilor

Eșelnița

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
4

24.408 €
27 € / mp

Parcele de teren strada Salcamilor

Eșelnița

La ~20km distanță

904 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

70.000 €
100 € / mp

Vand teren clisura Dunarii

Eșelnița

La ~20km distanță

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

105 €
0.03 € / mp

Vand teren cu iesire la Dunare in Clisura Dunar ...

Eșelnița

La ~20km distanță

3.177 mp teren
f.s. 37 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

0 €

Teren la munte in Caras Severin 6 lei mp

Cornereva

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi
2

39.000 €
26 € / mp

Vand teren intravilan Terova

Țerova

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

33.000 €
31.61 € / mp

Teren + construc?ie inceputa Brezni?a-Ocol

Breznița-Ocol

La ~30km distanță

1.044 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Băile Herculane, Județul Caraș-Severin

Băile Herculane, o stațiune renumită pentru apele termale și peisajele montane, oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 76.000 euro, cu oferte ce încep de la 34.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au dimensiuni variate, cu cele mai mici și cele mai mari având 12 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 23 euro și 1.250 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Accesibilitate: Aproximativ 43% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 121 de zile, indicând o piață activă.
  • Proprietari direcți: Toate terenurile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție.

Băile Herculane reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare într-o zonă cu potențial turistic și de dezvoltare. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile disponibile în Băile Herculane!