Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

62.150 €
1.10 € / mp

De vanzare teren agricol Tamadau

Tămădău Mare

La ~5km distanță

56.500 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 5000 mp Tamadau Mare – d ...

Tămădău Mare

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

276.000 €
10 € / mp

Teren 27.600 mp pretabil industrial – Autostrad ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

27.600 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

14.700 €
30 € / mp

Terenuri intravilane Fundulea 480–750 mp – 20 m ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

490 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
8

18.150 €
18.15 € / mp

Teren 1000 mp Fundulea, deschidere Autostrada A ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
1

8.500 €
7.08 € / mp

De vânzare – 2 loturi de teren &#23 ...

Nord, Fundulea

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

45.870 €
33 € / mp

Teren intravilan Fundulea 1390 mp asfalt, utili ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.390 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.573.675 €
25 € / mp

Teren intravilan Fundulea Calarasi

Central, Fundulea

La ~5km distanță

62.947 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

25.000 €
24.98 € / mp

Teren 1001 mp intravilan Fundulea pe malul lacu ...

Nord-Est, Fundulea

La ~5km distanță

1.001 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

13.800 €
30 € / mp

Teren Fundulea – 460 mp intravilan

Exterior Nord, Fundulea

La ~5km distanță

460 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

62.500 €
25 € / mp

Teren intravilan Fundulea

Central, Fundulea

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 62,500 € și 75.000 €
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

140.000 €
43.75 € / mp

Fundulea Autostrada A2 – Teren intravilan ...

Fundulea

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

14.400 €
12 € / mp

Teren intravilan Fundulea – 1.200 mp, des ...

Fundulea

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

45.870 €
33 € / mp

Teren intravilan Fundulea 1390 mp – asfal ...

Fundulea

La ~5km distanță

1.390 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
6

55.000 €
55 € / mp

Teren constructii Fundulea Central

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

22.500 €
22.50 € / mp

Vand Teren Fundulea 1000mp, Str. Viitorului, Ju ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

1 lună în urmă
5

46.000 €
85.82 € / mp

Teren Fundulea 536 mp de vânzare, împ ...

Exterior Vest, Fundulea

La ~5km distanță

536 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

25.500.000 €
17 € / mp

Teren Frundulea-A2

Central, Fundulea

La ~5km distanță

Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

500.000 €
42.37 € / mp

Oportunitate investitie, teren 11800 mp de vanz ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

11.800 mp teren
f.s. 135 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
24.98 € / mp

vanzare teren acces lac Mosistea, Calarasi

Exterior Vest, Fundulea

La ~5km distanță

1.001 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

21.000 €
21 € / mp

Teren intravilan vanzare 30 min de Bucuresti, s ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

70.000 €
35 € / mp

Teren cu deschidere dubla Fundulea - Amplasare ...

Nord-Vest, Fundulea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

19.250 €
7 € / mp

Teren intravilan Fundulea, 2750/25, utilit&#259 ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

2.750 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
1

296.000 €

Teren Fundulea COD 251

Central, Fundulea

La ~5km distanță

f.s. 10 m
Agenție

5 zile în urmă
8

296.000 €
16.59 € / mp

Teren intravilan ideal investitie parcelabil Fu ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

17.845 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

2.360.000 €
21 € / mp

DE VANZARE

Central, Fundulea

La ~5km distanță

112.377 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

38.000 €
38 € / mp

Teren intravilan central

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
14

42.400 €
22.01 € / mp

Teren 1926 mp Gostilele - Vedere Lac - 109m des ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.926 mp
1.926 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25.025 €
25 € / mp

vanzare teren acces lac Mosistea, Calarasi

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.001 mp
1.001 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

42.000 €
28 € / mp

Teren intravilan vanzare Fundulea, Calarasi

Fundulea

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Darvari, Județul Călărași

Darvari, situat în Județul Călărași, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziții imobiliare, având un mediu rural liniștit și accesibil. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 15.000 euro, cu oferte ce încep de la 19.996 euro și ajung până la 55.000 euro, ceea ce face zona foarte accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 71% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 20 euro, cu valori variind între 17 euro/m² și 38 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate pentru o medie de 168 de zile, indicând o piață stabilă.

Darvari reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile în Darvari!