Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri

10.000 €
9.68 € / mp

Vand loc de casa

Văcăreasca

1.033 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

3.700 €
0.07 € / mp

Inchiriez teren 5,2 ha pe E85 Buc-Bz km 75, dub ...

Căldărușeanca

La ~5km distanță

52.000 mp teren
f.s. 500100 m
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă

17.500 €

teren extravilan glodeanu sarat dn2

Glodeanu Sărat

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

25.000 €
12,500.00 € / mp

Teren intravilan 2293 mp, cu casa batraneasca l ...

Glodeanu Sărat

La ~5km distanță

2 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
6

38.280 €
20 € / mp

Ciocarlia de Sus Strada Dreptati teren 1914 mp ...

Ciocârlia

La ~5km distanță

1.914 mp
1.914 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

240.000 €
80 € / mp

Teren 3000 m.p. Penny Mihailesti

Mihăilești

La ~10km distanță

3.000 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

7 luni în urmă
4

80.000 €
80 € / mp

Teren 1000 m.p. Penny Mihailesti

Mihăilești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

80.000 €
80 € / mp

Teren 1000 m.p. Penny Mihailesti

Mihăilești

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

700.000 €
73.46 € / mp

Solare Flori si Legume - Bujori

Mihăilești

La ~10km distanță

9.529 mp
9.529 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

8 luni în urmă
7

70.000 €
14 € / mp

Teren intravilan de vanzare Cotorca Buzau

Cotorca

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
5

37.000 €
43.02 € / mp

Vand teren + casa, jude?ul Buzau, comuna Glodea ...

Cotorca

La ~10km distanță

860 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

12.000 €
5.71 € / mp

Vand teren intravilan in Bradeanu in suprafata ...

Brădeanu

La ~15km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

2.255 €
0.14 € / mp

Teren extravilan cota parte 3/16 Amaru, ID: R27 ...

Amaru

La ~15km distanță

16.700 mp
16.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

20.000 €
9.76 € / mp

Vand proprietate

Valea Măcrișului

La ~15km distanță

2.050 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

20.000 €
9.76 € / mp

Vand proprietate

Valea Măcrișului

La ~15km distanță

2.050 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

10.000 €
1 € / mp

Teren agricol 1ha de vanzare Valea Macrisului, ...

Valea Măcrișului

La ~15km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

10.000 €
1 € / mp

Teren agricol 1 ha de vanzare Valea Macrisului, ...

Valea Măcrișului

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

195.000 €
235.950 €
33.05 € / mp

Boldesti - DN1A teren 5900 mp

Boldești

La ~15km distanță

5.900 mp
5.900 mp teren
f.s. 31 m
Agenție

7 luni în urmă
3

57.700 €
22.00 € / mp

Vanzare teren intravilan | 2623 mp | Boldesti S ...

Boldești

La ~15km distanță

2.623 mp
2.623 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

58.900 €
31.30 € / mp

Teren intravilan 1882 mp, deschidere dubla, Bol ...

Boldești

La ~15km distanță

1.882 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

1 săptămână în urmă
2

70.000 €
20 € / mp

TEREN INTRAVILAN //SECIU

Boldești

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

462.000 €
3 € / mp

Vie Vanzare Podgoria Dealu-Mare, Boldesti-Scaen ...

Boldești

La ~15km distanță

153.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

35.700 €
21 € / mp

Teren intravilan Seciu 1700 mp

Boldești

La ~15km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
18

28.000 €
14 € / mp

Teren intravilan 2.000 mp Seciu, 2 deschideri, ...

Boldești

La ~15km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

145.000 €
207.14 € / mp

Constructii si teren de vanzare - Boldesti Scae ...

Boldești

La ~15km distanță

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

4.300 €
0.91 € / mp

Teren extravilan

Boldești

La ~15km distanță

4.700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

14.900 €
7.10 € / mp

Vand teren 2100 mp + deschidere 13,5 m in Bolde ...

Boldești

La ~15km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

22 €
0.01 € / mp

Teren intravilan Boldesti-Scaieni

Boldești

La ~15km distanță

2.394 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

7.000 €
14.68 € / mp

Teren intravilan Bolde?ti Gradi?te

Boldești

La ~15km distanță

477 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

70.000 €

TEREN INTRAVILAN //SECIU

Boldești

La ~15km distanță

f.s. 50 m