Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

63.000 €
21 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sasenii Vechi, c ...

Săsenii Vechi

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

60.000 €
25 € / mp

Loturi teren intravilan in Carlomanesti - Com. ...

Vernești

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

16.250 €
13 € / mp

Proprietar Teren 1250 m2, Comuna Vernesti , Sat ...

Vernești

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

35 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

1.255 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
5

132.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare la Niscov ! Fiecare parcela de ...

Vernești

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
7

375.000 €
25 € / mp

15000 mp (1.5 ha) teren in Vernesti, la 10 min ...

Vernești

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 ore în urmă
5

1.400.000 €
1,000.00 € / mp

Teren de inchiriat

Vernești

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
18 € / mp

Teren casa, Vernesti, Buzau, 2500mp

Vernești

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
f.s. 9 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren investitii, Vernesti, Buzau, 2000mp

Vernești

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

10 €
10 € / mp

loc de casa in Mate?ti - Buzau

Mătești

La ~5km distanță

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

24.000 €
8 € / mp

teren intravilan

Zorești

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

0 €

Loc de casa teren 560mp Matesti, Buzau

Potoceni

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
1

12.320 €
22 € / mp

Loc de casa Matesti, Buzau

Potoceni

La ~5km distanță

560 mp
560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

40.000 €
25.72 € / mp

Teren intravilan 1555mp

Berca

La ~5km distanță

1.555 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

35.000 €
29.17 € / mp

Teren intravilan Berca - Plesesti

Berca

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

19.900 €
9.05 € / mp

Teren intravilan 2.200 mp Unguriu/Buzau

Unguriu

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
0 € / mp

Teren Unguriu-Buzau! Gaze, Apa, Electricitate, ...

Unguriu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

6 ore în urmă
3

45.000 €
7.89 € / mp

Vind urgent teren intravilan

Unguriu

La ~10km distanță

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

27.900 €
16.41 € / mp

Teren intravilan Merei, Ograzile 1700mp, deschi ...

Merei

La ~10km distanță

1.700 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

42.000 €
16.80 € / mp

Teren de vânzare în zona Merei

Merei

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 42,000 € și 42.500 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

36.000 €
49.86 € / mp

Vand Teren Intravilan Maracineni-Capatanesti 72 ...

Mărăcineni

La ~10km distanță

722 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 ore în urmă

25.000 €
10 € / mp

Vand 2500 mp teren Maguara

Măgura

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

74.000 €
5 € / mp

Oportunitate de investiție

1 Decembrie, Buzău

La ~15km distanță

14.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

257.300 €
20 € / mp

Teren industrial / investiție – 12.858 mp – acc ...

1 Decembrie, Buzău

La ~15km distanță

12.865 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

220.000 €
20.18 € / mp

Teren de vanzare Buzau E85 vis-a-vis de Ford, L ...

1 Decembrie, Buzău

La ~15km distanță

10.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

75.000 €
30 € / mp

Teren intravilan pt constructie

Gura Câlnăului

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

20 €
0.01 € / mp

Teren intravilan posta calnau

Poșta Câlnău

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

154.000 €
70 € / mp

Vand teren intravilan zona Brosteni

Broșteni, Buzău

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

11.500 €
0.01 € / mp

Teren agricol 150 ha compact Buzau

Poșta, Buzău

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

6.999 €
0.47 € / mp

Teren arabil 1,5 ha

Poșta, Buzău

La ~15km distanță

15.000 mp teren