Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

63.000 €
21 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sasenii Vechi, c ...

Săsenii Vechi

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă

55.500 €
15 € / mp

Niscov, jud. Buzau

Nișcov

La ~5km distanță

3.700 mp
3.700 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

32.000 €
5 € / mp

Teren in zona Candesti BZ 6400mp cu deschidere ...

Cândești

La ~5km distanță

6.400 mp teren
f.s. 12 m
Pășune
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

19.000 €
2.53 € / mp

Teren in zona Candesti BZ suprafata 7.500mp des ...

Cândești

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 31 m
Fâneață
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
6

120.000 €
12 € / mp

Teren intravilan zona Candesti BZ 10.000mp d=52 ...

Cândești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 52 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

0 €

Teren intravilan ~ zona Candesti/BZ ~ 10.000mp ...

Cândești

La ~5km distanță

Agenție

11 luni în urmă
7

59.990 €
59.99 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

17.500 €
7 € / mp

Teren Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

15.200 €
20 € / mp

Parcele teren intravilan Sasenii Vechi Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

760 mp
760 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

55.000 €
27.50 € / mp

Teren Vernesti, 2000mp, langa primarie !

Vernești

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

60.000 €
25 € / mp

Loturi teren intravilan in Carlomanesti - Com. ...

Vernești

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

215.000 €
7.82 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

27.500 mp
27.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

164.164 €
13 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

12.628 mp
12.628 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

45.000 €
64.19 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

701 mp
701 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

35 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

1.255 mp teren
2E
Agenție

10 luni în urmă
1

45.180 €
36 € / mp

Teren zona Vernesti com. Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

1.255 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

380.000 €
13.82 € / mp

Teren intravilan~zona Vernesti / Rompetrol ~ 27 ...

Vernești

La ~5km distanță

27.500 mp teren
f.s. 133 m
Extravilan
Fâneață
Agenție

3 luni în urmă
3

225.000 €
45 € / mp

Exclusivitate! Teren intravilan generos zona Ve ...

Vernești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

45.000 €
64.19 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

701 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

184.200 €
14.59 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

12.628 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

67.710 €
15 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

4.514 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

96.000 €
14.96 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

6.418 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

10.500 €
20.63 € / mp

Vanzare in rate, teren 509 mp, com. Vernesti-sa ...

Vernești

La ~5km distanță

509 mp
509 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

18.000 €
23.17 € / mp

Teren intravilan zona Zoresti comuna Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

777 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

16.250 €
13 € / mp

Proprietar Teren 1250 m2, Comuna Vernesti , Sat ...

Vernești

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
7

375.000 €
25 € / mp

15000 mp (1.5 ha) teren in Vernesti, la 10 min ...

Vernești

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren investitii, Vernesti, Buzau, 2000mp

Vernești

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
5

1.400.000 €
1,000.00 € / mp

Teren de inchiriat

Vernești

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
18 € / mp

Teren casa, Vernesti, Buzau, 2500mp

Vernești

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
f.s. 9 m
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
5

132.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare la Niscov ! Fiecare parcela de ...

Vernești

La ~5km distanță

3.300 mp teren