Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

20.934 €
9 € / mp

De vanzare teren intravilan

Moșești

2.326 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

7.500 €

TEREN BUZAU , OCAZIE!

C.A. Rosetti

La ~10km distanță

Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

7.500 €
0.23 € / mp

Teren Buzau, 32.000mp

C.A. Rosetti

La ~10km distanță

32.000 mp
32.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50.000 €
1 € / mp

Teren arabil Surdila Greci, Braila, 5 hectare

Surdila-Greci

La ~10km distanță

50.000 mp
50.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Teren arabil Surdila Greci, Braila, 5 hectare

Surdila-Greci

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

17.000 €

Teren intravilan de vanzare sat Gara Cilibia, B ...

Gara Cilibia

La ~10km distanță

Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

17.000 €
5 € / mp

Teren intravilan de vanzare sat Gara Cilibia, B ...

Gara Cilibia

La ~10km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

12.000 €
9.60 € / mp

Teren casa

Săgeata

La ~15km distanță

1.250 mp
1.250 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

27.374 €
0.58 € / mp

Teren extravilan 47600 mp, 2 parcele, UAT Cochi ...

Cochirleanca

La ~15km distanță

47.600 mp
47.600 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

2.400 €
0.10 € / mp

Teren si platforma betonata cu acces rapid la A ...

Boboc

La ~15km distanță

24.076 mp teren
f.s. 300 m
Agenție

7 luni în urmă
4

149.999 €
6.23 € / mp

Teren si platforma betonata cu acces rapid la A ...

Boboc

La ~15km distanță

24.076 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

4.909 €
1.96 € / mp

Vanzare teren intravilan Mircea Voda, Braila

Mircea Vodă

La ~20km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

13.000 €
18.57 € / mp

Teren intravilan Mircea Voda

Mircea Vodă

La ~20km distanță

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

33.000 €
8.82 € / mp

Teren intravilan zona Scurtesti

Scurtești

La ~20km distanță

3.740 mp teren
f.s. 24.270000457764 m
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

699 €
0.14 € / mp

Teren extravilan Galbinasi, cota 1/4, ID: R3049 ...

Gălbinași

La ~20km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

699 €
0.14 € / mp

Teren extravilan Galbinasi, cota 1/4, ID: R3049 ...

Gălbinași

La ~20km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

20.034 €
18 € / mp

Teren intravilan zona Galbinasi

Gălbinași

La ~20km distanță

1.113 mp
1.113 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

60.012 €
12 € / mp

Teren + casa zona Tabarasti-Galbinasi. COMISION ...

Gălbinași

La ~20km distanță

5.001 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

20.034 €
18 € / mp

Teren intravilan zona Galbinasi

Gălbinași

La ~20km distanță

1.113 mp teren
f.s. 16.5 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €
10 € / mp

Vând teren intravilan

Tăbărăști

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

56.500 €
42.77 € / mp

Teren intravilan zona Vadu Pasii

Vadu Pașii

La ~20km distanță

1.321 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

140.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 3440mp., deschidere 40ml.,idea ...

Vadu Pașii

La ~20km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

60.000 €
14.72 € / mp

Teren intravilan zona Vadu Pasii BZ 4.000mp d=2 ...

Vadu Pașii

La ~20km distanță

4.077 mp teren
f.s. 21 m
Pășune
Intravilan
Agenție

6 luni în urmă
3

25.000 €
10.16 € / mp

Teren intravilan 2461 mp zona Vadu pasii Nod ru ...

Vadu Pașii

La ~20km distanță

2.461 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

33.000 €
30 € / mp

Loc de casa in Vadu-Pa?ii

Vadu Pașii

La ~20km distanță

1.100 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

84.850 €
16.97 € / mp

Teren intravilan 5000 mp zona Autorola/E85/ Au ...

Vadu Pașii

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

33.000 €
36.000 €
8.82 € / mp

Teren intravilan zona Scurtesti

Vadu Pașii

La ~20km distanță

3.740 mp
3.740 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

37.500 €
30 € / mp

Comision 0% teren intravilan -1250mp

Vadu Pașii

La ~20km distanță

1.250 mp
1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

57.090 €
6.26 € / mp

Teren de vanzare 3806mp, acces asfaltat

Vadu Pașii

La ~20km distanță

9.117 mp
9.117 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

12 €
0 € / mp

Vand loc de casa

Călțuna

La ~25km distanță

3.580 mp teren