Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

0 €

vand teren extravilan in oras Nehoiu,sat Mlajet

Mlăjet

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

13.500 €
2.51 € / mp

Teren Nehoiu, pentru cabană offgrid sau glampin ...

Nehoiu

La ~5km distanță

5.384 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

38.400 €
6 € / mp

Teren de vanzare

Central, Nehoiu

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

15.273 €
3 € / mp

Fanea?a cu livada de pruni

Central, Nehoiu

La ~5km distanță

5.091 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri

27.000 €
5 € / mp

teren de vanzare

Central, Pătârlagele

La ~10km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
13

45.000 €
8.82 € / mp

Teren cu suprafa?a de 5100mp amplasat intr-o zo ...

Central, Pătârlagele

La ~10km distanță

5.100 mp
5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

170.120 €
20 € / mp

Patarlagele, fosta fabrica cherestea, 8506mp cc ...

Central, Pătârlagele

La ~10km distanță

8.506 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

50.000 €
50 € / mp

Vand teren Selimbar 1000 metri patra?i

Sibiciu de Jos

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
9

10.000 €
2.26 € / mp

Vand teren pentru casa de vacan?a

Vinețisu

La ~10km distanță

4.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

45.000 €
8.65 € / mp

Teren cu suprafața de 5100mp amplasat într-o zo ...

Mărunțișu

La ~10km distanță

5.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

220.000 €
3.01 € / mp

Teren unicat 73000 mp baraj Siriu

Siriu

La ~10km distanță

73.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

15.000 €
25.86 € / mp

Se vinde teren intravilan 580m

Siriu

La ~10km distanță

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

30.000 €
23.77 € / mp

Teren intravilan de vanzare Basca Chiojdului

Bâsca Chiojdului

La ~10km distanță

1.262 mp teren
f.s. 1 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

11.000 €
3.67 € / mp

Livada / Teren de vanzare 3000 mp

Bâsca Chiojdului

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

8.200 €
2 € / mp

Teren de vanzare muntii Buzaului.

Rușavăț

La ~15km distanță

4.100 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

10 €
0.01 € / mp

Teren ideal casa sau pensiune Cislau, 1 min de ...

Cislău

La ~15km distanță

1.273 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

9.250 €
5 € / mp

Teren Calvini Buzau

Calvini

La ~15km distanță

1.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

45.000 €
64.29 € / mp

Zona mirifica Teren la munte cu priveliste spre ...

Gura Siriului

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

8.000 €
0.82 € / mp

Livada pruni

Odăile

La ~15km distanță

9.699 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

62.674 €
2 € / mp

Vând teren Prahova intabulat

Posești

La ~20km distanță

31.337 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

17.000 €
3.56 € / mp

Vand 4777 mp teren in Posesti, judetul Prahova

Posești

La ~20km distanță

4.777 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

24.900 €
2.99 € / mp

Teren 8.329 mp Magura (Ciuta), jud. Buzau extra ...

Ciuta

La ~20km distanță

8.329 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

50.000 €
10.28 € / mp

Teren intravilan deschidere 106 m la DN 10 Bras ...

Viperești

La ~20km distanță

4.864 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

22.000 €
3.67 € / mp

Teren + casa de renovat

Viperești

La ~20km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

6 €
0 € / mp

Teren de vinzare. In satul Rusavatul.

Viperești

La ~20km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

11.000 €
13.92 € / mp

Teren de vanzare Parscov

Pârscov

La ~20km distanță

790 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

55.250 €
13 € / mp

Teren de vinzare 4215mp intravilan

Pârscov

La ~20km distanță

4.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

14.500 €
6.04 € / mp

Vand teren in zona Magura, Buzau

Pârscov

La ~20km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

15.000 €
14.65 € / mp

Vand teren de casa in Parscov

Pârscov

La ~20km distanță

1.024 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

29.520 €
10 € / mp

vand teren arabil intravilan

Pârscov

La ~20km distanță

2.952 mp teren