Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

0 €

vand teren extravilan in oras Nehoiu,sat Mlajet

Mlăjet

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
6

1 €
1 € / mp

terenuri Alunis-Prahova intravilan/extravilan

Colți

La ~5km distanță

1 mp
1 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

16.680 €
10 € / mp

Oportunitate! Teren de vanzare

Central, Nehoiu

La ~5km distanță

1.668 mp
1.668 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

15.273 €
3 € / mp

Fanea?a cu livada de pruni

Central, Nehoiu

La ~5km distanță

5.091 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

13.500 €
2.51 € / mp

Teren Nehoiu, pentru cabană offgrid sau glampin ...

Nehoiu

La ~5km distanță

5.384 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

38.400 €
6 € / mp

Teren de vanzare

Central, Nehoiu

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
13

45.000 €
8.82 € / mp

Teren cu suprafa?a de 5100mp amplasat intr-o zo ...

Central, Pătârlagele

La ~10km distanță

5.100 mp
5.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

1.500.000 €
34.88 € / mp

Proprietate unicat pe Valea Buzaului

Pătârlagele

La ~10km distanță

43.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

170.120 €
20 € / mp

Patarlagele, fosta fabrica cherestea, 8506mp cc ...

Central, Pătârlagele

La ~10km distanță

8.506 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri

27.000 €
5 € / mp

teren de vanzare

Central, Pătârlagele

La ~10km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

50.000 €
50 € / mp

Vand teren Selimbar 1000 metri patra?i

Sibiciu de Jos

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
9

7.500 €
0.75 € / mp

Teren extravilan 10000 mp, com Panatau

Pănătău

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
9

10.000 €
2.26 € / mp

Vand teren pentru casa de vacan?a

Vinețisu

La ~10km distanță

4.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

45.000 €
8.65 € / mp

Teren cu suprafața de 5100mp amplasat într-o zo ...

Mărunțișu

La ~10km distanță

5.200 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
2

14.500 €
20.17 € / mp

Teren intravilan Izvoarele Prahova

Bozioru

La ~10km distanță

719 mp
719 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

390.000 €
5.34 € / mp

Teren 73000 mp intravilan Siriu baraj lac

Siriu

La ~10km distanță

73.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

20.000 €
2 € / mp

vand teren / padure fag

Siriu

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
18

487.545 €
402.930 €
26.35 € / mp

SIRIU - Oportunitate de investitie | Teren cu P ...

Siriu

La ~10km distanță

18.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
26

132.800 €
8 € / mp

Teren de Vis langa Siriu – 20000 mp ideal pent ...

Siriu

La ~10km distanță

16.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

220.000 €
3.01 € / mp

Teren unicat 73000 mp baraj Siriu

Siriu

La ~10km distanță

73.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

15.000 €
25.86 € / mp

Se vinde teren intravilan 580m

Siriu

La ~10km distanță

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

11.000 €
3.67 € / mp

Livada / Teren de vanzare 3000 mp

Bâsca Chiojdului

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

30.000 €
23.77 € / mp

Teren intravilan de vanzare Basca Chiojdului

Bâsca Chiojdului

La ~10km distanță

1.262 mp teren
f.s. 1 m
Livadă
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
11

15.000 €
4.62 € / mp

Teren Cozieni - Valea Banului | Comision Zero

Cozieni

La ~15km distanță

3.250 mp
3.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

8.200 €
2 € / mp

Teren de vanzare muntii Buzaului.

Rușavăț

La ~15km distanță

4.100 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

10 luni în urmă
5

140.000 €
13.79 € / mp

Teren intravilan zona Gura Bascei, com. Cislau

Cislău

La ~15km distanță

10.153 mp teren
f.s. 174 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

10 €
0.01 € / mp

Teren ideal casa sau pensiune Cislau, 1 min de ...

Cislău

La ~15km distanță

1.273 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

170.000 €
200.000 €
9.67 € / mp

Teren de vanzare intravilan 17,581mp Cislau, j ...

Cislău

La ~15km distanță

17.581 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

9.250 €
5 € / mp

Teren Calvini Buzau

Calvini

La ~15km distanță

1.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

45.000 €
64.29 € / mp

Zona mirifica Teren la munte cu priveliste spre ...

Gura Siriului

La ~15km distanță

700 mp teren