Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

80.000 €
80 € / mp

Teren 1000 m.p. Penny Mihailesti

Mihăilești

1.000 mp
1.000 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

700.000 €
73.46 € / mp

Solare Flori si Legume - Bujori

Mihăilești

9.529 mp
9.529 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

7 luni în urmă
7

240.000 €
80 € / mp

Teren 3000 m.p. Penny Mihailesti

Mihăilești

3.000 mp teren
f.s. 10 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
4

80.000 €
80 € / mp

Teren 1000 m.p. Penny Mihailesti

Mihăilești

1.000 mp teren
f.s. 10 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

3.700 €
0.07 € / mp

Inchiriez teren 5,2 ha pe E85 Buc-Bz km 75, dub ...

Căldărușeanca

La ~5km distanță

52.000 mp teren
f.s. 500100 m
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
10

25.000 €
12,500.00 € / mp

Teren intravilan 2293 mp, cu casa batraneasca l ...

Glodeanu Sărat

La ~5km distanță

2 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

2.255 €
0.14 € / mp

Teren extravilan cota parte 3/16 Amaru, ID: R27 ...

Amaru

La ~5km distanță

16.700 mp
16.700 mp teren

Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă

10.000 €
9.68 € / mp

Vand loc de casa

Văcăreasca

La ~10km distanță

1.033 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

145.000 €
207.14 € / mp

Constructii si teren de vanzare - Boldesti Scae ...

Boldești

La ~10km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

14.900 €
7.10 € / mp

Vand teren 2100 mp + deschidere 13,5 m in Bolde ...

Boldești

La ~10km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
18

28.000 €
14 € / mp

Teren intravilan 2.000 mp Seciu, 2 deschideri, ...

Boldești

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

22 €
0.01 € / mp

Teren intravilan Boldesti-Scaieni

Boldești

La ~10km distanță

2.394 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

4.300 €
0.91 € / mp

Teren extravilan

Boldești

La ~10km distanță

4.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

35.700 €
21 € / mp

Teren intravilan Seciu 1700 mp

Boldești

La ~10km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

34.300 €
7 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 4900 mp, Bolde?ti ...

Boldești

La ~10km distanță

4.900 mp teren
f.s. 57 m
Agenție

7 luni în urmă
3

57.700 €
22.00 € / mp

Vanzare teren intravilan | 2623 mp | Boldesti S ...

Boldești

La ~10km distanță

2.623 mp
2.623 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

58.900 €
31.30 € / mp

Teren intravilan 1882 mp, deschidere dubla, Bol ...

Boldești

La ~10km distanță

1.882 mp teren
f.s. 11 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

462.000 €
3 € / mp

Vie Vanzare Podgoria Dealu-Mare, Boldesti-Scaen ...

Boldești

La ~10km distanță

153.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

70.000 €
20 € / mp

TEREN INTRAVILAN //SECIU

Boldești

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

195.000 €
235.950 €
33.05 € / mp

Boldesti - DN1A teren 5900 mp

Boldești

La ~10km distanță

5.900 mp
5.900 mp teren
f.s. 31 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

70.000 €

TEREN INTRAVILAN //SECIU

Boldești

La ~10km distanță

f.s. 50 m
Agenție

8 ore în urmă
2

70.000 €
20 € / mp

TEREN INTRAVILAN //SECIU

Boldești

La ~10km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
9

7.000 €
14.68 € / mp

Teren intravilan Bolde?ti Gradi?te

Boldești

La ~10km distanță

477 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

38.280 €
20 € / mp

Ciocarlia de Sus Strada Dreptati teren 1914 mp ...

Ciocârlia

La ~15km distanță

1.914 mp
1.914 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20.250.000 €
4,500.00 € / mp

teren intravilan in sup.de 4500mp,

Ciocârlia

La ~15km distanță

4.500 mp teren
f.s. 13 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

12.000 €
5.71 € / mp

Vand teren intravilan in Bradeanu in suprafata ...

Brădeanu

La ~15km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

3.890 €
0.53 € / mp

Terenuri agricole de vanzare in Gheraseni, Buza ...

Gherăseni

La ~15km distanță

7.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

42.000 €
11.73 € / mp

Teren intravilan -posibilitate lotizare , desch ...

Smeeni

La ~15km distanță

3.580 mp
3.580 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
7

70.000 €
14 € / mp

Teren intravilan de vanzare Cotorca Buzau

Cotorca

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

25.800 €
14.97 € / mp

EXCLUSIVITATE! Teren intravilan pretabil pentru ...

Sudiți (Gherăseni)

La ~15km distanță

1.723 mp teren
Construcții