Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

10 €
0.01 € / mp

Teren ideal casa sau pensiune Cislau, 1 min de ...

Cislău

1.273 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

8.200 €
2 € / mp

Teren de vanzare muntii Buzaului.

Rușavăț

La ~5km distanță

4.100 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

9.250 €
5 € / mp

Teren Calvini Buzau

Calvini

La ~5km distanță

1.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

45.000 €
8.65 € / mp

Teren cu suprafața de 5100mp amplasat într-o zo ...

Mărunțișu

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
13

45.000 €
8.82 € / mp

Teren cu suprafa?a de 5100mp amplasat intr-o zo ...

Central, Pătârlagele

La ~5km distanță

5.100 mp
5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

170.120 €
20 € / mp

Patarlagele, fosta fabrica cherestea, 8506mp cc ...

Central, Pătârlagele

La ~5km distanță

8.506 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă

27.000 €
5 € / mp

teren de vanzare

Central, Pătârlagele

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

50.000 €
50 € / mp

Vand teren Selimbar 1000 metri patra?i

Sibiciu de Jos

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

6 €
0 € / mp

Teren de vinzare. In satul Rusavatul.

Viperești

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

50.000 €
10.28 € / mp

Teren intravilan deschidere 106 m la DN 10 Bras ...

Viperești

La ~10km distanță

4.864 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

22.000 €
3.67 € / mp

Teren + casa de renovat

Viperești

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

24.900 €
2.99 € / mp

Teren 8.329 mp Magura (Ciuta), jud. Buzau extra ...

Ciuta

La ~10km distanță

8.329 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă

29.520 €
10 € / mp

vand teren arabil intravilan

Pârscov

La ~15km distanță

2.952 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă

15.000 €
14.65 € / mp

Vand teren de casa in Parscov

Pârscov

La ~15km distanță

1.024 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

11.000 €
13.92 € / mp

Teren de vanzare Parscov

Pârscov

La ~15km distanță

790 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

14.500 €
6.04 € / mp

Vand teren in zona Magura, Buzau

Pârscov

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

55.250 €
13 € / mp

Teren de vinzare 4215mp intravilan

Pârscov

La ~15km distanță

4.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

3.600 €
0.51 € / mp

Tisau

Tisău

La ~15km distanță

7.000 mp
f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

15.000 €
13.64 € / mp

Teren 1100 m patrati

Tisău

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
5 € / mp

teren de vanzare

Șoimari

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

12.369 €
1 € / mp

Teren extravilan ?oimati

Șoimari

La ~15km distanță

12.369 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

35.000 €
7.78 € / mp

Teren Intravilan Apostolache

Apostolache

La ~15km distanță

4.500 mp teren
2007
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

40.920 €
22 € / mp

Vand teren intravilan

Valea Unghiului

La ~15km distanță

1.860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

13.872 €
6 € / mp

Vanzari terenuri

Valea Unghiului

La ~15km distanță

2.312 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

30.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare

Podgoria

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

13 €
0.01 € / mp

TEREN-Intravilan in CARBUNESTI, Prahova. Utilit ...

Ariceștii Zeletin

La ~15km distanță

1.253 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

280.000 €
8 € / mp

Teren de vanzare

Ariceștii Zeletin

La ~15km distanță

35.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

25.000 €
10 € / mp

Vand 2500 mp teren Maguara

Măgura

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

62.674 €
2 € / mp

Vând teren Prahova intabulat

Posești

La ~15km distanță

31.337 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

17.000 €
3.56 € / mp

Vand 4777 mp teren in Posesti, judetul Prahova

Posești

La ~15km distanță

4.777 mp teren