Voila
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

10 €
0 € / mp

Teren intravilan 7.700 mp Voila, Brasov Proprie ...

Voila

7.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

17.000 €
13.69 € / mp

Teren intravilan in Oltet Vistea-acte la zi, to ...

Olteț

La ~5km distanță

1.242 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

10.700 €
1 € / mp

5 parcele in zona Oltet , Fagaras

Olteț

La ~5km distanță

10.700 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

35.000 €
5 € / mp

Vand gardina la 50 m de sat !

Pojorta

La ~10km distanță

7.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

52.000 €
26 € / mp

Teren intravilan 2000 mp, Statiunea Climaterica ...

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

26.500 €
26.50 € / mp

Teren intravilan Sambata de sus zona turistica

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

139.000 €
30.60 € / mp

Teren si casa in constructie Sambata de Sus

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

4.542 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

39.000 €

vand padure in satul Vistisoara, comuna Vistea ...

Viștea

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

23.500 €
23.59 € / mp

Teren Superb la Munte, Dragu? (BV) ?ara Fagara? ...

Drăguș

La ~10km distanță

996 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
2

9.900 €

Vand teren extravilan

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
9

20.900 €
11 € / mp

Teren deosebit zona Sebes de Brasov 11 EU

Sud, Făgăraș

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

65 €
0.01 € / mp

9000 mp teren intravilan in Fagaras zona comerc ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

9.048 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

32.200 €
7 € / mp

VAND TEREN 4600 mp langa Laguna Albastra

Exterior Vest, Făgăraș

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

15.000 €
12.50 € / mp

Teren rural de vanzare - electricitate ?i apa

Lisa

La ~10km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

70.000 €
35 € / mp

Teren 2000 mp pentru casa de vacanta in zona mo ...

Berivoi

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

13.600 €
17 € / mp

Teren Dejani satul de vacanta

Dejani

La ~15km distanță

800 mp teren
f.s. 27 m
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

45.000 €
37.50 € / mp

Teren vanzare 1.200mp,Impecabil din toate punct ...

Dejani

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

32.000 €
10 € / mp

teren de vanzare Recea

Recea

La ~15km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

10 €
0 € / mp

Vand teren 5.022 mp la poalele Muntilor Fagaras ...

Măliniș

La ~15km distanță

5.022 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

78.400 €
16 € / mp

Vand teren in zona turistica Vistisoara

Viștișoara

La ~15km distanță

4.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.500 €
5 € / mp

De vanzare pa?une impadurita ?i faneata

Arpașu de Sus

La ~20km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

94.000 €
5 € / mp

Parcele de teren in zona pastravarie Albota jud ...

Arpașu de Sus

La ~20km distanță

18.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare

Arpașu de Sus

La ~20km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

8.000 €
4.60 € / mp

Vand Teren Intravilan

Dealu Frumos

La ~20km distanță

1.739 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă

5.500 €

Vand teren agricol si faneata in Sercaia

Șercaia

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

46.800 €
4 € / mp

Vand 3 terenuri in Lovnic (sat sasesc, langa Vi ...

Lovnic

La ~25km distanță

11.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

59.800 €
26 € / mp

Vând teren extravilan Transfăgărășan

Cârțișoara

La ~25km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

15.400 €
11 € / mp

teren de vanzare Transfagara?an

Cârțișoara

La ~25km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

7.000 €
6.15 € / mp

Vand teren extravilan

Șinca

La ~25km distanță

1.138 mp
1.138 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

22.000 €
12.96 € / mp

Vand teren intravilan

Șinca

La ~25km distanță

1.697 mp
1.697 mp teren