Voila Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

Mai mult de un an
2

36.450 €
10.13 € / mp

Teren intravilan 3600 mp doua fronturi stradale ...

Voila

3.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

10 €
0 € / mp

Teren intravilan 7.700 mp Voila, Brasov Proprie ...

Voila

7.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

25.000 €
8.93 € / mp

Teren 2800 mp cu iesire la rau de vanzare in Be ...

Beclean

La ~5km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

25.200 €
9 € / mp

Teren cu suprafa?a 2800 mp inprejmuit de vanzar ...

Beclean

La ~5km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

17.000 €
13.69 € / mp

Teren intravilan in Oltet Vistea-acte la zi, to ...

Olteț

La ~5km distanță

1.242 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

10.700 €
1 € / mp

5 parcele in zona Oltet , Fagaras

Olteț

La ~5km distanță

10.700 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

35.000 €
5 € / mp

Vand gardina la 50 m de sat !

Pojorta

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

34.000 €
21.30 € / mp

Teren intravilan zona Sambata de Sus 1596 mp de ...

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

1.596 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

160.000 €
35.23 € / mp

Teren+ casa in curs de edificare in Sambata de ...

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

4.542 mp
4.542 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

11 luni în urmă
6

106.000 €
24.15 € / mp

Teren intravilan in Brasov Sambata de Sus

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

4.389 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

23.500 €
23.31 € / mp

Teren extravilan 1000 mp Statiunea Climaterica ...

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

1.008 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
2

36.720 €
18 € / mp

Teren intravilan , de 2040mp

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

2.040 mp
2.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

26.500 €
26.50 € / mp

Teren intravilan Sambata de sus zona turistica

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

52.000 €
26 € / mp

Teren intravilan 2000 mp, Statiunea Climaterica ...

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

16.500 €
16.50 € / mp

Teren 1000 mp intravilan/Sambata de Sus Brasov

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

28.000 €
28 € / mp

Vand teren intravilan Sambata de Sus

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

30.000 €
9.99 € / mp

Teren de vanzare 3000mp in Sambata de Sus, jud. ...

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

3.003 mp
3.003 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

226.000 €
25.01 € / mp

Teren de vanzare 9000mp in Sambata de Sus, jud. ...

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

9.038 mp
9.038 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

139.000 €
30.60 € / mp

Teren si casa in constructie Sambata de Sus

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

4.542 mp
4.542 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

139.000 €
30.60 € / mp

Teren si casa in constructie Sambata de Sus

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

4.542 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

50.000 €

Teren intravilan de vanzare Sambata de Sus +4 A ...

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

23.000 €
20.91 € / mp

Teren intravilan 1100 mp in Hurez la 2 minute d ...

Hurez

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

29.500 €
16.72 € / mp

Teren intravilan 1764 mp toate utilitatiile in ...

Viștea

La ~10km distanță

1.764 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

39.000 €

vand padure in satul Vistisoara, comuna Vistea ...

Viștea

La ~10km distanță

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

98.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Vistisoara

Viștea

La ~10km distanță

4.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

25.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan 2000 mp cu utilitati in apropi ...

Drăguș

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

23.500 €
23.59 € / mp

Teren Superb la Munte, Dragu? (BV) ?ara Fagara? ...

Drăguș

La ~10km distanță

996 mp teren
Agenție
Comision 0%

Ieri
4

28.500 €
28.50 € / mp

Teren intravilan 1000 mp front stradal 40 m lan ...

Drăguș

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Azi

22.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 2200 mp cu utilitati in apropi ...

Săvăstreni

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

33.000 €
10.65 € / mp

Comision 0 % Teren intravilan 2 cai de acces 31 ...

Săvăstreni

La ~10km distanță

3.100 mp teren
Construcții