Proprietar
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 2
Agenție

4 zile în urmă
9

35.900 €
6.76 € / mp

De vanzare teren extravilan in Vama Buzaului!

Vama Buzăului

5.310 mp
5.310 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
9

14.900 €
8.56 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Vama Buzaului!

Vama Buzăului

1.740 mp
1.740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

117.900 €
25 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Vamă Buzăului

Vama Buzăului

4.716 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
4

72.000 €
15 € / mp

Oportunitate de investitie

Vama Buzăului

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
18

115.000 €
120.000 €
9.58 € / mp

Teren Intravilan 12000 mp, Cascada Urlatoarea, ...

Vama Buzăului

12.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 115,000 € și 120.000 €
Agenție

1 lună în urmă
8

22.800 €
8.44 € / mp

2 terenuri extravilane, Vama Buzaului,zona denu ...

Vama Buzăului

2.702 mp
2.702 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

36.900 €
20.41 € / mp

De vanzare teren intravilan in loc. Buzaiel, ju ...

Vama Buzăului

1.808 mp
1.808 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

70.000 €
12.90 € / mp

Teren la poalele padurii,Buzaiel,Vama Buzaului, ...

Vama Buzăului

5.425 mp
5.425 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

153.225 €
25 € / mp

Teren Intravilan Vama Buzaului 6129 mp

Vama Buzăului

6.129 mp
6.129 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

30.600 €
8 € / mp

Teren casuta de vacanta Chirusca (Pirusca) la p ...

Vama Buzăului

3.825 mp teren
f.s. 100 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

99.500 €
4.98 € / mp

Teren 20000 mp, sat Dalghiu, com Vama Buzaului

Dălghiu

La ~5km distanță

20.000 mp teren
f.s. 37 m
Agricol
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
12

31.000 €
5.96 € / mp

De vânzare teren extravilan în locali ...

Brădet

La ~5km distanță

5.204 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

57.500 €
5.03 € / mp

Teren de vanzare 11,435mp/ Sita Buzaului

Sita Buzăului

La ~10km distanță

11.435 mp teren
Pădure
Extravilan

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

29.000 €
5.04 € / mp

Teren de vanzare 5,755mp/ Sita Buzaului

Sita Buzăului

La ~10km distanță

5.755 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
8

57.600 €
12 € / mp

Teren de vânzare în Sita Buzăulu ...

Sita Buzăului

La ~10km distanță

4.800 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
10

19.900 €
2.44 € / mp

Două terenuri extravilane de vânzare ...

Sita Buzăului

La ~10km distanță

8.157 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
6

35.500 €
15.48 € / mp

De vânzare teren intravilan în locali ...

Sita Buzăului

La ~10km distanță

2.293 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
8

350.000 €
16.02 € / mp

De vânzare teren intravilan în locali ...

Scrădoasa

La ~10km distanță

21.846 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
8

52.500 €
12.15 € / mp

De vânzare teren partial intravilan î ...

Crasna

La ~10km distanță

4.320 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
7

9.900 €
3.54 € / mp

De vânzare teren extravilan în Î ...

Exterior Nord, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
12

280.000 €
7 € / mp

Teren Intorsura Buzaului Dealul Frumos

Central, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

40.000 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28.700 €
39.92 € / mp

Teren Intravilan 719 mp langa Padure Intorsura ...

Central, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

719 mp
719 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă

14.400 €

FILM! Teren extravilan 682 mp rulota, Floroaia, ...

Nord, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

f.s. 12 m
Agenție

4 zile în urmă
10

45.000 €
48.23 € / mp

Teren intravilan de vânzare în centru ...

Ultracentral, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

933 mp teren
Pășune
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

19.000 €
38 € / mp

Vand teren intravilan 4 parcele de 500 mp fiecc ...

Central, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

125.000 €
155.000 €
5.72 € / mp

Teren intravilan 21.846mp imprejmuit | Intorsur ...

Exterior Vest, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

21.846 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

35.900 €
29.67 € / mp

De vânzare teren partial intravilan î ...

Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

1.210 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

14.900 €
6.71 € / mp

De vânzare teren partial intravilan î ...

Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

2.220 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

27.800 €
38.66 € / mp

Teren 719mp la liziera padurii- Intorsura Buzau ...

Central, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

719 mp
719 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
19

14.400 €
130.91 € / mp

FILM! Teren extravilan 682 mp + rulota, Floroai ...

Nord, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

606 m

682 mp teren
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 14,400 € și 15.600 €

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Vama Buzaului, Județul Brașov

Vama Buzaului, situată în județul Brașov, este o zonă pitorească, ideală pentru cei care caută un loc liniștit, dar accesibil pentru investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această regiune, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 75.000 euro, cu oferte care încep de la 72.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 80 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 1 euro și 1.736 euro, cu un preț mediu de 19 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie timp de 165 de zile, indicând o piață stabilă.
  • Compartimentare: Aproximativ 6% dintre terenuri sunt clasificate ca având 3+ camere, ceea ce sugerează opțiuni variate pentru dezvoltare.

Vama Buzaului reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare în zone accesibile și pitorești. Explorează acum terenurile disponibile și găsește-ți locul ideal pentru viitor!