Proprietar
Proprietăți unice: 18
Proprietari: 1
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

110.000 €
26.19 € / mp

teren pretabil pensiune -casa,Zarnesti,4km de c ...

Tohanu Nou

4.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

47.500 €
80.10 € / mp

Parcele Teren Zarnesti De Vanzare 3 Km Bran

Tohanu Nou

593 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

221.000 €
13 € / mp

Comision 0%! Teren superb de 17000mp la 5 min d ...

Tohanu Nou

17.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

25.000 €
29.900 €
22.87 € / mp

Teren Intravilan Sohodol 5 Km Bran 25 Km Brasov

Tohanu Nou

1.093 mp teren
Pășune
Intravilan
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

79.000 €
78.37 € / mp

Teren 3 Km Bran 25 Km Brasov

Tohanu Nou

1.008 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
14

30.000 €
33.33 € / mp

Teren Bran Zarnesti 3 km Castelul Bran 25 km Br ...

Tohanu Nou

900 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
6

37.500 €
73.96 € / mp

Cu PUZ, Tohanu Nou, Brasov

Tohanu Nou

507 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

396.000 €
40 € / mp

Teren De Vanzare 9900 Mp 3 km Bran 25 km Brasov

Tohanu Nou

9.900 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
9

225.000 €
170.000 €
19.40 € / mp

Comision ZERO, Vanzare teren , zona Tabara, DN ...

Tohanu Nou

11.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

66.300 €
8.50 € / mp

Teren extravilan Tohan cu priveliste

Tohanu Nou

7.800 mp teren
f.s. 41 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

250.000 €
25 € / mp

TEREN Intravilan - Tohanul Nou 10.000 mp - ZARN ...

Tohanu Nou

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

67.500 €
15 € / mp

Teren Tohanul Nou 4500mp, in spate Wolf

Tohanu Nou

4.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

84.030 €
15 € / mp

Teren Tohanul Nou 5602mp

Tohanu Nou

5.602 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

85.000 €
20.24 € / mp

Teren intravilan 4200 mp Tohanu Nou

Tohanu Nou

4.200 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

50.000 €
90.91 € / mp

Teren de vanzare toate utilitatile PUZ APROBAT

Tohanu Nou

550 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

29.900 €

Teren Intravilan Sohodol 5 Km Bran 25 Km Brasov

Tohanu Nou

f.s. 10 m
Agenție

5 luni în urmă
1

79.000 €
78.37 € / mp

Teren 3 Km Bran 25 Km Brasov

Tohanu Nou

1.008 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

10 luni în urmă
1

396.000 €
40 € / mp

Teren De 9900 Mp 3 km Bran 25 km Brasov

Tohanu Nou

9.900 mp teren
f.s. 10 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

39.700 €
24.60 € / mp

Teren cu priveliște panoramică în Sohodol – Bra ...

Sohodol

La ~5km distanță

1.614 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

332.000 €
332,000.00 € / mp

Teren investiție Sohodol – Bran | 1, ...

Sohodol

La ~5km distanță

1,1 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
32

170.000 €
17 € / mp

Teren intravilan, priveliste deosebita

Sohodol

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții

Agenție

7 luni în urmă
2

40.000 €
28.47 € / mp

Sohodol, Brasov

Sohodol

La ~5km distanță

1.405 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
12

35.000 €
21.69 € / mp

Teren 1,614mp Sohodol / Strada Inv. Ioan Pu?car ...

Sohodol

La ~5km distanță

1.614 mp teren
f.s. 12 m
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

43.640 €
5.25 € / mp

Teren 8,310 mp Sohodol, Bran, jud. Brasov

Sohodol

La ~5km distanță

8.310 mp teren
f.s. 42.209999084473 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

195.125 €
25 € / mp

Teren intravilan Sohodol, priveliste catre Buce ...

Sohodol

La ~5km distanță

7.805 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
14

59.900 €
10.33 € / mp

5800 mp fineata, pretabil camping, constructii ...

Sohodol

La ~5km distanță

5.800 mp teren
f.s. 45 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
5

68.500 €
50.22 € / mp

Teren Sohodol 1364 Mp 5 Km Bran

Sohodol

La ~5km distanță

1.364 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
23

55.550 €
25 € / mp

Teren intravilan parcelabil, priveliște spre mu ...

Sohodol

La ~5km distanță

2.222 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

65.000 €
5 € / mp

Teren in Sohodol-Bran

Sohodol

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

104.900 €
42.04 € / mp

Comision 0%| Teren intravilan Sohodol 2495 mp| ...

Sohodol

La ~5km distanță

2.495 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Tohanu Nou, Județul Brașov

Tohanu Nou, situat în pitoreasca zonă a Județului Brașov, oferă oportunități excelente pentru investitori și dezvoltatori. Această localitate beneficiază de un peisaj natural deosebit și de accesibilitate către orașele din apropiere. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 99.000 euro, cu oferte ce încep de la 30.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 529.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 25 euro, cu valori care variază de la 9 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 98 euro/m² pentru cele din zone premium.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate în medie timp de 118 zile, indicând o piață activă.

Tohanu Nou reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare într-o zonă liniștită, dar bine conectată. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile disponibile în Tohanu Nou!