Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

64.900 €
37.54 € / mp

Teren intravilan 1.729 mp + hală parțial demola ...

Teliu

1.729 mp teren
f.s. 21 m
Construcții
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
7

18.500 €
12.33 € / mp

Teren extravilan 1500 mp de vânzare î ...

Teliu

1.500 mp teren
Pășune
Extravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

42.000 €
6 € / mp

TEREN extravilan- 6 E/MP- CU PLANTATIE DE TRAND ...

Teliu

7.000 mp teren
f.s. 25.39999961853 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
7

500 €

Inchiriez Teren Industrial 9.335 mp Teliu, Bra? ...

Teliu

Agenție

8 luni în urmă
8

33.000 €
3.30 € / mp

Teren - padure Teliu - Bradet

Teliu

10.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

61.200 €
6 € / mp

Teren cu front la DN 10 Teliu

Teliu

10.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
7

120.000 €
15.38 € / mp

Teren intravilan 7.800 mp Marcu? sau loturi inc ...

Dobârlău

La ~5km distanță

7.800 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

105.000 €
25.02 € / mp

Teren Intravilan Ideal Pt Casa de Vacanta ,Vale ...

Dobârlău

La ~5km distanță

4.196 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
13

24.600 €
8.99 € / mp

FILM! Teren extravilan pe 2.737mp,zona pretioas ...

Dobârlău

La ~5km distanță

2.737 mp
2.737 mp teren

Agenție

5 luni în urmă
7

74.700 €
15.79 € / mp

Teren intravilan 4732 mp de vânzare î ...

Lunca Mărcușului

La ~5km distanță

4.732 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

24.600 €

FILM! Teren extravilan pe 2.737mp,zona pretioas ...

Dobârlău

La ~5km distanță

f.s. 34 m
Agenție

3 săptămâni în urmă

24.600 €

FILM! Teren extravilan pe 2.737mp,zona pretioas ...

Dobârlău

La ~5km distanță

f.s. 34 m
Agenție

1 lună în urmă

24.600 €

FILM! Teren extravilan pe 2.737mp,zona pretioas ...

Dobârlău

La ~5km distanță

f.s. 34 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

27.000 €
54 € / mp

Teren Intravilan 500 mp I Constructie + Utilita ...

Dobârlău

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

16.000 €
21.92 € / mp

Teren 730mp Lunca Marcusului / Comision 0%

Dobârlău

La ~5km distanță

730 mp
730 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

27.000 €

Teren Intravilan 500 mp I Constructie + Utilita ...

Lunca Mărcușului

La ~5km distanță

f.s. 30 m
Agenție

4 luni în urmă
6

25.000 €
4.85 € / mp

Teren de vanzare in Lunca Marcu?ului!

Dobârlău

La ~5km distanță

5.155 mp
5.155 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

16.000 €
21.92 € / mp

Teren 730mp Lunca Marcusului / Comision 0%

Lunca Mărcușului

La ~5km distanță

730 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

34.800 €
12 € / mp

Teren intravilan,2.900mp,recomandat: investitio ...

Lunca Mărcușului

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

34.800 €
12 € / mp

Teren intravilan,2.900mp,recomandat: investitio ...

Dobârlău

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

112.500 €
3.75 € / mp

Teren Prejmer - Parc industrial

Prejmer

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

750.000 €
25 € / mp

Teren zona Parc Prejmer

Prejmer

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

17.000 €
28.33 € / mp

Cu PUZ, Prejmer, Brasov

Prejmer

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

57.000 €
3.80 € / mp

Anunț Vânzare Teren în Prejmer - ...

Prejmer

La ~5km distanță

15.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

292.820 €
242.000 €
91.51 € / mp

Vanzare teren Parc Industrial Prejmer, Brasov

Prejmer

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

45.000 €
2.54 € / mp

Comision 0%, teren extravilan Prejmer

Prejmer

La ~5km distanță

17.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

144.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 3600 mp zona Prejmer

Prejmer

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

70.000 €
70 € / mp

Teren constructii in Prejmer 1000 mp

Prejmer

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

39.200 €
49 € / mp

Teren intravilan, 800 mp - zona Prejmer

Prejmer

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

55.500 €
3.70 € / mp

Vanzare Teren Prejmer-Zona Parc Industrial

Prejmer

La ~5km distanță

15.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol

Terenuri de vânzare în Teliu, Județul Brașov

Teliu, o localitate pitorească din Județul Brașov, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Această zonă este cunoscută pentru peisajele sale naturale și accesibilitatea la facilități locale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Teliu, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 61.000 euro, cu oferte care încep de la 19.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 61.200 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 6 euro, cu valori ce variază între 3 euro/m² și 13 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile din Teliu au un timp mediu de listare de 134 de zile, indicând o piață stabilă.

Teliu reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile în Județul Brașov, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum oportunitățile disponibile!