Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

23 ore în urmă
3

45.990 €
100.20 € / mp

TEREN CONSTRUCTII -459 MP - TOATE UTILITATILE

Electroprecizia, Săcele

459 mp teren
Construcții
Agenție

23 ore în urmă
3

45.990 €
100.20 € / mp

TEREN CONSTRUCTII -459 MP - TOATE UTILITATILE

Electroprecizia, Săcele

459 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

90.000 €
9 € / mp

10.000mp, Brasov, Sacele, Electroprecizia

Electroprecizia, Săcele

10.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
6

44.700 €
70.39 € / mp

Teren Intravilan Cu PUZ 635 MP-Electroprecizia- ...

Electroprecizia, Săcele

635 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

99.900 €
16.38 € / mp

Teren 6,100 mp Brasov / Sacele/ COMISION 0%

Electroprecizia, Săcele

6.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

25.000 €
50 € / mp

Parcele de vis cu utilități și p ...

Electroprecizia, Săcele

500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

74.500 €
96.75 € / mp

Teren intravilan de vanzare Sacele

Satulung, Săcele

La ~5km distanță

770 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

84.000 €
21 € / mp

Teren de vanzare in Sacele-Brasov.

Satulung, Săcele

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
30

29.880 €
74.70 € / mp

Teren 400 mp. intravilan cu aut. constructie ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții

Agenție

9 luni în urmă
17

85.500 €
57 € / mp

Teren Poiana Angelescu, Sacele, Brasov

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

39.900 €
80.61 € / mp

Teren Intravilan 495 mp – Zonă Lini& ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

169.000 €
56.33 € / mp

Teren Intavilan I Poiana Angelescu Sacele

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

56.000 €
56,000.00 € / mp

Parcela Teren Sacele

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1,4 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

90.000 €
60 € / mp

Incantator parc privat, 1.500mp: casa/ pensiune ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

77.000 €
79.000 €
33.48 € / mp

Teren in zona pitoreasca , usor accesibila , cu ...

Cernatu, Săcele

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
6

49.900 €
14.26 € / mp

Teren extravilan în Sacele-3500mp, Comision cum ...

Cernatu, Săcele

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
13

222.250 €
70 € / mp

Proiect autorizat (AC) pentru constructia a 6 v ...

Cernatu, Săcele

La ~5km distanță

3.175 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

42.000 €
84 € / mp

Teren zona Livezii

Central, Săcele

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

100.500 €
67 € / mp

Teren Intravilan pentru Constructii Casa

Săcele

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

390.000 €
57.35 € / mp

TEREN BUNLOC

Săcele

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

16.900 €
16.90 € / mp

Teren Sacele zona de relaxare pretabil investit ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
13

1.950.000 €
29.50 € / mp

Proprietar vand Teren intravilan in Sacele, jud ...

Săcele

La ~5km distanță

66.107 mp teren
f.s. 180 m
Pășune
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

589.500 €
45 € / mp

teren intravilan13100 mp pentru dezvoltare imo ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

13.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.800.000 €
209.77 € / mp

teren intravilan18.000 mp pentru dezvoltare co ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

18.115 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

82.000 €
102.50 € / mp

Vand teren intravilan, Sacele , pretabil P+ 3+M ...

Săcele

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
2

51.500 €
103 € / mp

Sacele, Brasov

Central, Săcele

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

26.500 €
53 € / mp

Loturi de vanzare cu PUZ, 500 mp, Izvor, Brasov

Sud-Est, Săcele

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

53.500 €
65.24 € / mp

Teren 820 mp, Săcele strada Closca

Central, Săcele

La ~5km distanță

820 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

48.000 €
1.50 € / mp

Pasune 32000 mp in Masivul Rentea, Sacele-Braso ...

Gârcini, Săcele

La ~5km distanță

32.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

48.000 €
1.50 € / mp

Vând 32000 mp pășune în Masivul Rențea (Săcele ...

Săcele

La ~5km distanță

32.000 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Electroprecizia, Săcele

Electroprecizia, situată în Săcele, este o zonă accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Această localitate oferă un mediu liniștit, fiind aproape de natura montană, dar și de facilitățile orașului Brașov. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 45.000 euro, cu oferte ce încep de la 25.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 53 euro, cu valori variind între 18 euro/m² și 71 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile sunt disponibile pe piață pentru o medie de 168 de zile, indicând o cerere constantă.
  • Tipuri de terenuri: Zona nu are terenuri noi sau în fază de planificare, iar majoritatea terenurilor sunt disponibile pentru construcții.

Electroprecizia, Săcele, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Explorează acum oportunitățile disponibile!