Proprietar
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

60.432 €
24 € / mp

2 parcele de vanzare in Rotbav cu deschidere la ...

Rotbav

2.518 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

449.900 €
24.99 € / mp

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol+ construct ...

Rotbav

18.000 mp teren
f.s. 180 m
Extravilan
Construcții
Agenție

4 zile în urmă

449.900 €

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol constructi ...

Rotbav

f.s. 180 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

22 ore în urmă
6

361.250 €
25 € / mp

Vand schimb inchiriez teren intravilan DN 13 Ca ...

Rotbav

14.450 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

59.900 €
16.33 € / mp

Teren Rotbav str. Ștefan cel Mare – ...

Rotbav

3.668 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

37.950 €
33 € / mp

Teren Intravilan Rotbav

Rotbav

1.150 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

12.500 €
22.73 € / mp

Brasov, Rotbav, Feldioara (statiune turistica) ...

Rotbav

550 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

449.900 €

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol constructi ...

Rotbav

f.s. 180 m
Agenție

2 luni în urmă

449.900 €

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol constructi ...

Rotbav

f.s. 180 m
Agenție

2 luni în urmă

449.900 €

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol constructi ...

Rotbav

f.s. 180 m
Agenție

Mai mult de un an
15

449.900 €
24.99 € / mp

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol constructi ...

Rotbav

18.000 mp teren
f.s. 180 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
1

103.875 €
1.25 € / mp

De vânzare 17 parcele de teren exravilan & ...

Hăghig

La ~5km distanță

83.100 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

3 luni în urmă
1

103.875 €
1.25 € / mp

De vânzare 17 parcele de teren exravilan & ...

Hăghig

La ~5km distanță

83.100 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

103.875 €
1.25 € / mp

De vanzare 17 parcele de teren exravilan in Hag ...

Hăghig

La ~5km distanță

83.100 mp
83.100 mp teren

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

43.530 €
30 € / mp

Teren de 1451 mp cu utilitati - Haghig, jud. C ...

Hăghig

La ~5km distanță

1.451 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

36.999 €
24.98 € / mp

Teren de vânzare - 1481mp, Haghig - Covasna

Hăghig

La ~5km distanță

1.481 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

105.000 €
15 € / mp

Teren industrial Feldioara cu front generos la ...

Feldioara

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

627.000 €
9.50 € / mp

Teren Feldioara cu deschidere la DN 13

Feldioara

La ~5km distanță

66.000 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 627,000 € și 712.500 €
Agenție

Mai mult de un an
8

930.000 €
15.50 € / mp

Teren Industrial Olympus DN13

Feldioara

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

4.752.620 €
20 € / mp

Teren intravilan

Feldioara

La ~5km distanță

237.631 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

130.000 €
3.02 € / mp

VAND TEREN ARABIL 3 HA SI PASUNE 1,3 HA IN FELD ...

Feldioara

La ~5km distanță

43.000 mp teren
f.s. 163 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

655.004 €
10.99 € / mp

Teren Industrial DN 13 | BV - Feldioara - COMIS ...

Feldioara

La ~5km distanță

59.600 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
12

750.000 €
12.50 € / mp

Teren Industrial

Feldioara

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

3.630.000 €
3.30 € / mp

Teten 120 ha agricol compact.

Feldioara

La ~5km distanță

f.s. 1000 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

158.400 €

Teren intravilan 7.200 mp Feldioara (Bra?ov)

Feldioara

La ~5km distanță

f.s. 45 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

465.000 €
32.18 € / mp

Vanzare teren intravilan industrial, DN 13, 14. ...

Feldioara

La ~5km distanță

14.450 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

161.000 €
7 € / mp

Teren cu front la DN13 spre Feldioara.

Feldioara

La ~5km distanță

23.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
4

1.512.000 €
14 € / mp

Ideal Investitie - 10HA teren industrial cu des ...

Feldioara

La ~5km distanță

108.000 mp teren
f.s. 240 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă

229.060 €
4 € / mp

Teren agricol 57265 mp. Feldioara cu potential ...

Feldioara

La ~5km distanță

57.265 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
15

449.900 €
24.99 € / mp

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol+ construct ...

Feldioara

La ~5km distanță

18.000 mp
18.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Rotbav, Județul Brașov

Rotbav, o localitate pitorească din Județul Brașov, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziționarea de terenuri. Această zonă se bucură de un mediu liniștit, ideal pentru dezvoltări rezidențiale sau investiții. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 39.000 euro, cu oferte care încep de la 18.150 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 486.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 27 euro, cu valori ce variază între 2 euro/m² și 35 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 18% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 165 de zile, indicând o piață activă.

Rotbav reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare într-o zonă liniștită, dar accesibilă. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Nu rata cele mai noi oferte!