Proprietăți unice: 25
Proprietari: 25
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

48.000 €
48 € / mp

Teren intravilan Râșnov – Glejerie 5 parcele x ...

Glăjărie, Râșnov

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

198.000 €
36 € / mp

Vand teren intravilan 5500 mp PUZ, studiu GEO, ...

Caragiale, Râșnov

5.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

340.800 €
32 € / mp

10650 pe munte, langa Predeal cu PUZ, ridicare ...

Caragiale, Râșnov

10.650 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

105.000 €
50 € / mp

Teren construibil pe munte PUZ, ridicare TOPO, ...

Caragiale, Râșnov

2.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

157.069 €
109 € / mp

Oportunitate investiție – teren 1441 mp Râșnov ...

Florilor, Râșnov

1.441 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 157,069 € și 158.000 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

69.000 €
6 € / mp

Proprietar vand teren Cabana Cheia

Cheia, Râșnov

11.500 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

21.150 €
47 € / mp

Teren de vânzare într-un ansamblu rezidențial n ...

Caragiale, Râșnov

450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

400.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare Rasnov, Glajerie 10.000 mp

Exterior Vest, Râșnov

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

55.011 €
11 € / mp

Teren de vanzare Rasnov

Exterior Vest, Râșnov

5.001 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

57.000 €
57 € / mp

Teren Intravilan 1000mp Ra?nov Glajarie, Curent ...

Glăjărie, Râșnov

1.000 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

41.400 €
6 € / mp

Teren extravilan arabil de vanzare Rasnov-Crist ...

Exterior Vest, Râșnov

6.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

31.050 €
41.400 €
4.50 € / mp

Teren extravilan arabil de vanzare Ra?nov-Crist ...

Central, Râșnov

6.900 mp
6.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

150.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare Rasnov, Glajerie 5000 mp

Pănicel, Râșnov

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

199.000 €
19.90 € / mp

Teren 10.000 mp intre Ra?nov ?i Bran vedere spe ...

Central, Râșnov

10.000 mp
10.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 199,000 € și 230.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

57.500 €
23 € / mp

Vand teren intravilan in Rasnov

Pănicel, Râșnov

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

150.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare zona Glajerie, Panicel, 5000mp

Pănicel, Râșnov

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

1.445.000 €
30.07 € / mp

4.8 Ha intre Ra?nov ?i Bran 199m Front la DN73

Central, Râșnov

48.057 mp
48.057 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
12

38.000 €
45.45 € / mp

Teren intravilan cu PUZ + autoriza?ie in curs, ...

Central, Râșnov

836 mp
836 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

55.000 €
60.000 €
11 € / mp

Teren cu panorama superba ?i parau, in Ra?nov, ...

Pănicel, Râșnov

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

820.250 €
17.27 € / mp

Oportunitate industrie ?i infrastructura energe ...

Central, Râșnov

47.500 mp
47.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

225.000 €
15 € / mp

Teren GLAJERIE Rasnov-BRASOV - 1,5 Ha

Central, Râșnov

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

32.890 €
38.65 € / mp

851 mp, Parau in spate - Bra?ov | Centrul echit ...

Sud, Râșnov

851 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

400 €
0.16 € / mp

Inchiriez teren Ra?nov

Central, Râșnov

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500.000 €
50 € / mp

Teren Rasnov

Râșnov

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

140.000 €
14 € / mp

Vand teren zona Cheia, Ra?nov

Cheia, Râșnov

10.000 mp teren
f.s. 29 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

87.200 €
80 € / mp

Vand teren intravilan Cristian

Cristian

La ~5km distanță

1.090 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

164.700 €
129.99 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Poiana Dorobei, C ...

Cristian

La ~5km distanță

1.267 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

76.000 €
38 € / mp

Propietar - Vand Teren intravilan 652,6 m2 - Cr ...

Cristian

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

105.000 €
120.000 €
17.50 € / mp

Teren extravilan pa?une 6.000 mp Cristian, Bra? ...

Cristian

La ~5km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 105,000 € și 120.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

109.000 €
109 € / mp

Vand teren de 1000 mp in Cristian (Bra?ov) cu u ...

Cristian

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Râșnov, Județul Brașov

Râșnov, o localitate pitorească din Județul Brașov, este cunoscută pentru peisajele sale montane și atracțiile turistice, cum ar fi Cetatea Râșnov. Acest loc oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare, iar Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 69.000 euro, cu oferte ce încep de la 21.150 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 468.900 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Accesibilitate: Aproximativ 38% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 116 zile, indicând o piață activă.
  • Dimensiuni și tipuri: Nu sunt disponibile date specifice despre dimensiunile terenurilor sau tipurile de construcții, dar oferta este diversificată.

Râșnov reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari, având un potențial ridicat pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Râșnov?