Proprietar
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
9

59.900 €
3.23 € / mp

Teren 18,537mp Poiana Marului / Comision 0%

Poiana Mărului

18.537 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
27

94.500 €
24.93 € / mp

Teren intravilan în Poiana Mărului, 3.791 mp cu ...

Poiana Mărului

3.791 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
12

82.000 €
5 € / mp

Teren Poiana Marului pretabil investitie 5 euro ...

Poiana Mărului

16.400 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
4

46.500 €
4.01 € / mp

Teren Poiana Marului 4 euro/mp pretabil investi ...

Poiana Mărului

11.600 mp teren
Extravilan
Fâneață
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
14

80.000 €
5 € / mp

Teren extravilan Via Transilvanica

Poiana Mărului

16.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

138.930 €
3.30 € / mp

Teren faneata 42100 mp, Poiana Marului, Valea L ...

Poiana Mărului

42.100 mp teren
f.s. 100 m
Fâneață
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
9

49.990 €
2.46 € / mp

Proprietar vand teren extravilan 2ha, PANORAMA ...

Poiana Mărului

20.340 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
8

167.002 €
22 € / mp

Vand teren 7500 mp Plaiul Foii Barsa lui Bucur

Poiana Mărului

7.591 mp
7.591 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

74.000 €
37 € / mp

Teren intravilan, 2000 mp, Sucevita

Poiana Mărului

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

89.000 €
37.08 € / mp

Teren intravilan, 2400 mp, Sucevita

Poiana Mărului

2.400 mp
2.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

69.000 €
29.41 € / mp

Teren pentru casute de vacanta - Poiana Marului ...

Poiana Mărului

2.346 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

33.000 €
7.67 € / mp

Teren intravilan construibil Poiana Marului, Br ...

Poiana Mărului

4.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
1

31.648 €
17.01 € / mp

2 Terenuri in Zarne?ti Zona Brebina ; Investi?i ...

Brebina, Zărnești

La ~5km distanță

1.861 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an

63.700 €
25 € / mp

Teren intravilan, 2548 mp, cu priveli?te superb ...

Zărnești

La ~5km distanță

2.548 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

10 luni în urmă
7

27.500 €
25 € / mp

Teren parcelat in suprafata de 1100 mp, in Toha ...

Zărnești

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

150.000 €
50 € / mp

teren intravilan zarnesti

Zărnești

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

9 luni în urmă
7

59.000 €
17 € / mp
52.050 €

Teren Zarnesti cu pozitionare panoramica PUZ si ...

Central, Zărnești

La ~5km distanță

3.470 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

73.900 €
73.61 € / mp
79.900 €

Teren Plaiul Foii, vedere spre muntii Bucegi si ...

Zărnești

La ~5km distanță

1.004 mp teren
f.s. 23 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 73,900 € și 79.900 €
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
21

342.000 €
45 € / mp

Teren intravilan Zarnesti Plaiul Foii

Vest, Zărnești

La ~5km distanță

7.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

35.000 €

Teren extravilan de vanzare, 506 mp - zona Plai ...

Central, Zărnești

La ~5km distanță

f.s. 70 m
Agenție

2 luni în urmă
11

250.000 €

Teren exceptional de vanzare, 5.170 mp - zona P ...

Central, Zărnești

La ~5km distanță

f.s. 150 m
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

33.800 €
20 € / mp

TEREN INTRAVILAN ZONA PENNY

Central, Zărnești

La ~5km distanță

1.690 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

35.000 €
22.24 € / mp

Teren intravilan Zarnesti

Sud-Est, Zărnești

La ~5km distanță

1.574 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

84.000 €
69.71 € / mp

Urgent !Teren intravilan cu utilitati - Zarnest ...

Zărnești

La ~5km distanță

1.205 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

6 luni în urmă
1

33.150 €
15.01 € / mp

Teren de vanzare zona Motocross Circuit Zarnest ...

Brebina, Zărnești

La ~5km distanță

2.209 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

6 luni în urmă
1

50.350 €
15.00 € / mp

Teren cu poten?ial investi?ional ridicat Zarne? ...

Brebina, Zărnești

La ~5km distanță

3.357 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

6 luni în urmă
8

250.000 €
25 € / mp

Vand teren intravilan in Zarnesti, langa circui ...

Central, Zărnești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
13

97.525 €
25 € / mp

Teren Poiana Marului -Zarnesti -Brasov

Central, Zărnești

La ~5km distanță

3.901 mp teren
f.s. 54 m
Agenție

3 luni în urmă
5

29.900 €
29.90 € / mp

Teren intravilan 1.000 mp în Zărnești – zonă li ...

Zărnești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
18

24.300 €
27 € / mp

Teren Bran - Sohodol intrare 900-4800mp

Central, Zărnești

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 24,300 € și 28.350 €

Terenuri de vânzare în Poiana Mărului, Județul Brașov

Poiana Mărului, situată în pitoreasca zonă a Județului Brașov, este cunoscută pentru peisajele sale naturale și oportunitățile de dezvoltare. Această zonă oferă un mediu liniștit, ideal pentru cei care caută să investească în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 70.000 euro, cu oferte care încep de la 28.780 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 152.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, oferind oportunități pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori variind de la 3 euro/m² până la 43 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 140 de zile, indicând o piață activă.

Poiana Mărului reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare în natură, cu prețuri accesibile și un potențial de dezvoltare semnificativ.