Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

65.000 €
38.24 € / mp

Teren de vanzare in Podu Olt - 1700mp, intravil ...

Podu Oltului

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

22.000 €
6.11 € / mp

vand teren 3600 mp 22000euro

Podu Oltului

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

320.000 €
40 € / mp

Vand teren

Podu Oltului

8.000 mp teren
f.s. 100 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren 5.000 mp - Zona Harman- Sanpetru - Oportu ...

Hărman

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

65.000 €
9.29 € / mp

Teren de vanzare 7000 mp

Hărman

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

51.120 €
80 € / mp

Vand parcela teren intravilan 639 mp Harman

Hărman

La ~5km distanță

639 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

139.500 €
30 € / mp

Teren intravilan construibil utilitati asfalt L ...

Hărman

La ~5km distanță

4.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

91.200 €
120 € / mp

Teren intravilan 760 mp situat in zona de case ...

Hărman

La ~5km distanță

760 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

6.750 €
30 € / mp

Vând teren extravilan

Hărman

La ~5km distanță

225 mp teren
f.s. 13 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

55.000 €
110 € / mp

Teren 500mp Harman cu utilitati

Hărman

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

90.000 €
88.58 € / mp

Oportunitate investi?ie 2 parcele alaturate, Ha ...

Hărman

La ~5km distanță

1.016 mp
1.016 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

45.000 €
88.76 € / mp

Teren intravilan: Harman 509 mp si 507 mp - Pos ...

Hărman

La ~5km distanță

507 mp
507 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren intravilan construibil utilitati asf ...

Hărman

La ~5km distanță

2.325 mp
2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

55.320 €
120 € / mp

Teren intravilan de vanzare, utilitati disponib ...

Sânpetru

La ~5km distanță

461 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

300.000 €
62.50 € / mp

Teren spatiu comercial de 4800mp

Sânpetru

La ~5km distanță

4.800 mp
4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

163.000 €
65.20 € / mp

Teren Sanpetru Intravilan 1250mp-2500mp (65-78e ...

Sânpetru

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

24.000 €
30.04 € / mp

Teren de vanzare Drumul cu Plopi Sanpetru

Sânpetru

La ~5km distanță

799 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

95.700 €
60 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE SANPETRU- 1595 m2

Sânpetru

La ~5km distanță

1.595 mp
1.595 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100.000 €
48.17 € / mp

Vanzare Teren Sanpetru

Sânpetru

La ~5km distanță

2.076 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

22.000 €
53.66 € / mp

Teren Sanpetru Brasov

Sânpetru

La ~5km distanță

410 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

46.000 €
38.88 € / mp

Teren de vanzare, 591mp, drum acces

Sânpetru

La ~5km distanță

1.183 mp
1.183 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren intravilan construibil asfalt utilit ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

2.325 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
12

100.000 €
43.01 € / mp

Teren intravilan construibil utilitati Lunca Ca ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

267.500 €
25 € / mp

Teren intravilan Brașov

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

10.700 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

69.999 €
141.99 € / mp

Teren Intravilan 493 mp, Proiect Casa, Acces Ra ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

493 mp
493 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

39.500 €
49.38 € / mp

Proprietar teren in Bod, cu proiect si autoriza ...

Bod

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

70.000 €
10 € / mp

Teren extravilan Bod-Brasov cu PUZ in elaborare

Bod

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

36.000 €
48 € / mp

Parcela 750mp Bod dinspre Sampetru

Bod

La ~5km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

34.000 €
52.31 € / mp

Teren intravilan intre Bod si Sanpetru

Bod

La ~5km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

700.000 €
35 € / mp

2ha cu front la DJ103, Bod – Sanpetru

Bod

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Extravilan
Agricol