Proprietar
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

50.000 €
50 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan Podu Oltului

Podu Oltului

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

59.000 €
59 € / mp

Teren Intravilan de vanzare

Podu Oltului

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

31.265 €
37 € / mp

Podu Oltului, teren intravilan

Podu Oltului

845 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
3

114.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan de vanzare

Podu Oltului

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

39.000 €
6.84 € / mp

Ocazie! TEREN INTRAVILAN

Podu Oltului

5.700 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

61.900 €
22.51 € / mp

Teren de vanzare P Oltului

Podu Oltului

2.750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

125.000 €
21.93 € / mp

Comision 0 %! Teren intravilan, 5.700 mp, Podul ...

Podu Oltului

5.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

320.000 €
40 € / mp

Teren Intravilan 8.000 mp Parcelat, Utilit&#259 ...

Podu Oltului

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
5

90.000 €
18 € / mp

Oportunitate de Investi?ie. Teren 5.000 mp in P ...

Podu Oltului

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

65.000 €
38.24 € / mp

Teren de vanzare in Podu Olt - 1700mp, intravil ...

Podu Oltului

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

22.000 €
6.11 € / mp

vand teren 3600 mp 22000euro

Podu Oltului

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

320.000 €
40 € / mp

Vand teren

Podu Oltului

8.000 mp teren
f.s. 100 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 zile în urmă
2

340.000 €
88.54 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Harman ideal pen ...

Hărman

La ~5km distanță

3.840 mp
3.840 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

41.000 €
78.85 € / mp

Teren intravilan 520 mp Harman

Hărman

La ~5km distanță

520 mp
520 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

33.500 €
36.500 €
67 € / mp

Teren de vanzare Harman, Brasov , Fish 4 Life

Hărman

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren

Agenție

4 luni în urmă
19

348.000 €
8 € / mp

Teren de vanzare I 8 Euro/ mp I Deschidere la d ...

Hărman

La ~5km distanță

43.500 mp
43.500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

48.000 €
60 € / mp

Teren Aleea 14 Harman

Hărman

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

65.000 €
9.29 € / mp

Teren de vanzare 7000 mp

Hărman

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren 5.000 mp - Zona Harman- Sanpetru - Oportu ...

Hărman

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

47.000 €
47 € / mp

Teren Intravilan 1000 mp Harman

Hărman

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

108.000 €
121.21 € / mp

Teren Harman - ideal constructie cu toate utili ...

Hărman

La ~5km distanță

891 mp
891 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
9

36.500 €
71.99 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Harman, Bra?ov c ...

Hărman

La ~5km distanță

507 mp
507 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

330.000 €
22 € / mp

Teren extravilan agricol-pretabil industrial-Ha ...

Hărman

La ~5km distanță

15.000 mp
15.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

475.000 €
26.39 € / mp

Teren agricol - 18000 mp - Harman - Dn 11 - pre ...

Hărman

La ~5km distanță

18.000 mp
18.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
5

69.900 €
114.03 € / mp

Teren intravilan- Harman, 613 mp, zona foarte b ...

Hărman

La ~5km distanță

613 mp
613 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

49.990 €
50.19 € / mp

BRASOV - HARMAN - LOT DE COLT 996 MP TOTAL

Hărman

La ~5km distanță

996 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

370.000 €
20.56 € / mp

teren industrial Harman Brasov deschidere la DN ...

Hărman

La ~5km distanță

18.000 mp
18.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

37.980 €
58.43 € / mp

TEREN 650 MP in UAT Harman # RoBU Spatii Comerc ...

Hărman

La ~5km distanță

650 mp
650 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

105.000 €
35.59 € / mp

Proprietate 2950mp: Sosea DJ112, Imprejmuit + C ...

Hărman

La ~5km distanță

2.950 mp
2.950 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

39.900 €
79.80 € / mp

Teren Intravilan, Harman, cu autorizatie constr ...

Hărman

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren

Terenuri de vânzare în Podu Oltului, Județul Brașov

Podu Oltului, situat în frumoasa zonă a Județului Brașov, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de investiții imobiliare. Această localitate beneficiază de un peisaj natural deosebit și de accesibilitate bună, fiind o alegere ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 39.000 euro, cu oferte care încep de la 31.265 euro și pot ajunge până la 136.800 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 33% dintre oferte fiind considerate afaceri accesibile.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă, cu o suprafață de 140 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 20 euro, cu valori variind de la 7 euro/m² până la 357 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie timp de 168 de zile, ceea ce indică o piață stabilă.

Podu Oltului reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum ofertele disponibile și găsește-ți terenul ideal!