Proprietar
Proprietăți unice: 142
Proprietari: 10
Agenție

2 luni în urmă
27

48.000 €
96 € / mp

Teren 500 mp, împrejmuit, curent și internet pe ...

Hărman

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

6.750 €
30 € / mp

Vând teren extravilan

Hărman

225 mp teren
f.s. 13 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
11

48.225 €
75 € / mp

Parcela pentru Constructii / Utilitati / Zona P ...

Hărman

643 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

32.100 €
75 € / mp

Parcele pentru Constrctii / Utilitati / Zona Pr ...

Hărman

428 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

91.200 €
120 € / mp

Teren intravilan 760 mp situat in zona de case ...

Hărman

760 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

47.916 €
66.55 € / mp

Teren intravilan Zona Rezidentiala In Plina Dez ...

Hărman

720 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
12

144.000 €
9 € / mp

Teren exceptional pentru investitii industriale ...

Hărman

16.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

132.405 €
15 € / mp

Teren extravilan cu potențial ridicat rezidenti ...

Hărman

8.827 mp teren
f.s. 56 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

48.000 €
96 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Hărman – zonă în ...

Hărman

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
23

9.800.000 €
136.11 € / mp

Teren intravilan cu proiect si autorizatie de c ...

Hărman

72.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
4

230.000 €
10 € / mp

Teren - proiect aprobat pentru Parc Fotovoltaic ...

Hărman

23.000 mp teren
f.s. 56 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

42.000 €
42 € / mp

Teren de vanzare in Harman, Brasov, 2 parcele d ...

Hărman

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

1.350.000 €
30 € / mp

Teren deosebit Hărman zona Stabilus

Hărman

45.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
4

39.900 €
79.80 € / mp

Teren Intravilan, Harman, cu autorizatie constr ...

Hărman

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
9

97.900 €
83.68 € / mp

Teren intravilan de vanzare Harman, Brasov

Hărman

1.170 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

52.000 €
86.67 € / mp

OPORTUNITATE TEREN INTRAVILAN CU PROIECT DE CAS ...

Hărman

600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

165.700 €
2.98 € / mp

Teren extravilan

Hărman

55.566 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
20

348.000 €
8 € / mp

Teren de vanzare I 8 Euro/ mp I Deschidere la d ...

Hărman

43.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
21

41.685 €
105 € / mp

Teren Harman zona str Preot Dumitru Greceanu, 3 ...

Hărman

397 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
1E
Agenție

5 luni în urmă
4

28.900 €
57.80 € / mp

De vanzare teren Brasov Harman zona de case

Hărman

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

47.000 €
47 € / mp

Teren intravilan, HARMAN 1000MP

Hărman

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

232.230 €
15 € / mp

Teren extravilan cu potențial ridicat | Hărman, ...

Hărman

15.482 mp teren
f.s. 89 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
7

30.000 €
3 € / mp

Teren extravilan de vânzare - 10 000 mp -Sud Ha ...

Hărman

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
7

52.000 €
65 € / mp

Teren intravilan, PUZ aprobat, 800 mp, Fish4Lif ...

Hărman

800 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

52.000 €
52.21 € / mp

Teren Intravilan de vanzare

Hărman

996 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

41.000 €
65.08 € / mp

Harman, Brasov

Hărman

630 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

110.000 €
112.59 € / mp

TEREN INTRAVILAN, HARMAN

Hărman

977 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

501.400 €
23 € / mp

Teren si lac in Harman

Hărman

21.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

72.500 €
4.48 € / mp

Teren 16,200mp Harman / DN 10

Hărman

16.200 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
2

8.000.000 €
50 € / mp

160.000 mp, Teren Harman

Hărman

160.000 mp teren
f.s. 300 m
Intravilan
Agricol