Proprietăți unice: 7
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

105.000 €
113.88 € / mp

Teren construibil Harman

Hărman

922 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

30.600 €
51 € / mp

Teren Intravilan Constructii Harman, Judetul Br ...

Hărman

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren 5.000 mp - Zona Harman- Sanpetru - Oportu ...

Hărman

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

65.000 €
9.29 € / mp

Teren de vanzare 7000 mp

Hărman

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.000 €
88.76 € / mp

Teren intravilan: Harman 509 mp si 507 mp - Pos ...

Hărman

507 mp
507 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren intravilan construibil utilitati asf ...

Hărman

2.325 mp
2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

90.000 €
88.58 € / mp

Oportunitate investi?ie 2 parcele alaturate, Ha ...

Hărman

1.016 mp
1.016 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

22.000 €
6.11 € / mp

vand teren 3600 mp 22000euro

Podu Oltului

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

320.000 €
40 € / mp

Vand teren

Podu Oltului

La ~5km distanță

8.000 mp teren
f.s. 100 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

65.000 €
38.24 € / mp

Teren de vanzare in Podu Olt - 1700mp, intravil ...

Podu Oltului

La ~5km distanță

1.700 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

46.000 €
38.88 € / mp

Teren de vanzare, 591mp, drum acces

Sânpetru

La ~5km distanță

1.183 mp
1.183 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100.000 €
48.17 € / mp

Vanzare Teren Sanpetru

Sânpetru

La ~5km distanță

2.076 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

95.700 €
60 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE SANPETRU- 1595 m2

Sânpetru

La ~5km distanță

1.595 mp
1.595 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

55.320 €
120 € / mp

Teren intravilan de vanzare, utilitati disponib ...

Sânpetru

La ~5km distanță

461 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

22.000 €
53.66 € / mp

Teren Sanpetru Brasov

Sânpetru

La ~5km distanță

410 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

300.000 €
62.50 € / mp

Teren spatiu comercial de 4800mp

Sânpetru

La ~5km distanță

4.800 mp
4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

288.190 €
70 € / mp

Comision 0%Teren intravilan 4.117 mp – Sânpetru ...

Sânpetru

La ~5km distanță

4.117 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

70.000 €
30.11 € / mp

Teren intravilan central utilitati construibil ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
12

100.000 €
43.01 € / mp

Teren intravilan construibil utilitati Lunca Ca ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

69.999 €
141.99 € / mp

Teren Intravilan 493 mp, Proiect Casa, Acces Ra ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

493 mp
493 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

267.500 €
25 € / mp

Teren intravilan Brașov

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

10.700 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

300.000 €
6 € / mp

Teren agricol 5 ha, parcela compacta

Bod

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

34.000 €
52.31 € / mp

Teren intravilan intre Bod si Sanpetru

Bod

La ~5km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

39.500 €
49.38 € / mp

Proprietar teren in Bod, cu proiect si autoriza ...

Bod

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

37.500 €
15 € / mp

Oportunitate Bod: Teren 2500mp intravilan, util ...

Bod

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

41.600 €
52 € / mp

Teren Intravilan 800mp / 52 mp Bod-Brasov

Bod

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

15.000 €
6 € / mp

Vand teren extravilan

Bod

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

15.000 €
6 € / mp

Vand 2500mp, teren extravilan arabil

Bod

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

700.000 €
35 € / mp

2ha cu front la DJ103, Bod – Sanpetru

Bod

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

15.000 €
30 € / mp

Vand teren 500 mp cu 15000 euro

Bod

La ~5km distanță

500 mp teren
Intravilan

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Harman, Județul Brașov

Harman, o localitate din apropierea Brașovului, oferă un mediu liniștit și accesibil, ideal pentru cei care caută să investească în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața din această zonă, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 45.000 euro, cu oferte care încep de la 38.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 3.100.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Accesibilitate: Aproximativ 58% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Dimensiuni și prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 41 euro, cu valori variind de la 4 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 130 euro/m² pentru cele din zone premium.