Proprietar
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
7

8.300 €
16.60 € / mp

Teren 500mp Vlădeni/ Oportunitate investițional ...

Dumbrăvița

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

43.200 €
8 € / mp

Teren ideal pentru glamping în Vlădeni, aproape ...

Dumbrăvița

5.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

20.000 €
19.42 € / mp

Teren de vânzare 1030m2, intravilan - Jud. Braș ...

Dumbrăvița

1.030 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
9

60.000 €
12 € / mp

TEREN PRETABIL COMERCIAL, 5000 mp DN1

Dumbrăvița

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

108.000 €
10.04 € / mp

FARA COMISIOANE TEREN parcelabil 10756mp linga ...

Dumbrăvița

10.756 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

13.400 €
22.33 € / mp

Teren Brasov , Dumbravita ,intravilan 600 mp pr ...

Dumbrăvița

600 mp
600 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

30.000 €
35.29 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 850 mp, acces pava ...

Dumbrăvița

850 mp
850 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

7.000 €
15.91 € / mp

Teren langa Brasov

Dumbrăvița

440 mp
440 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

45.000 €
4.50 € / mp

Teren 10,000mp Codlea / DN 1

Dumbrăvița

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

13.400 €

Teren Brasov , Dumbravita ,intravilan 600 mp pr ...

Dumbrăvița

f.s. 21 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

20.000 €
19.42 € / mp

Teren de vanzare 1030m2, intravilan - Jud. Bra? ...

Vlădeni

La ~5km distanță

1.030 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

53.600 €
8 € / mp

Teren aproape de pădure, situat într-o zonă aer ...

Vlădeni

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

9.900 €
2.41 € / mp

Pasune de vanzare

Crizbav

La ~5km distanță

4.100 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

422.288 €
25.95 € / mp

Ferma cre?tere porcine

Crizbav

La ~5km distanță

16.275 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

49.990 €
2.46 € / mp

Proprietar vand teren extravilan 2ha, PANORAMA ...

Crizbav

La ~5km distanță

20.340 mp
20.340 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

99.790 €
10 € / mp

Teren 9,979mp Crizbav / Strada Crucii

Crizbav

La ~5km distanță

9.979 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

12.500 €
2.08 € / mp

Teren 6,000mp Crizbav / Strada principala

Crizbav

La ~5km distanță

6.000 mp teren
f.s. 35 m
Pădure
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
10

55.800 €
2 € / mp

Teren ideal ferma, pt dezvoltare agricola, proi ...

Periferie, Codlea

La ~10km distanță

27.900 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
44

8.714.323 €
7.201.920 €
46.85 € / mp

Teren Intravilan - Amplasare Unica

Exterior Vest, Codlea

La ~10km distanță

186.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

455.000 €
7 € / mp

Teren la DN1 iesire din Codlea spre Sibiu

Vest, Codlea

La ~10km distanță

65.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

139.000 €
20.59 € / mp

Teren 6,750mp Codlea / DN dn1

Exterior Vest, Codlea

La ~10km distanță

6.750 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

2.500.000 €
50 € / mp

Teren arabil cu front la DN 1

Periferie, Codlea

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
22

827.509 €
683.892 €
26.35 € / mp

Teren Industrial cu P.U.Z.

Central, Codlea

La ~10km distanță

31.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

810.000 €
18 € / mp

Teren intravilan industrial Codlea cu autorizat ...

Periferie, Codlea

La ~10km distanță

45.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

385.000 €
11 € / mp

Teren intravilan industrial cu autorizație de c ...

Periferie, Codlea

La ~10km distanță

35.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

110.000 €
100 € / mp

Teren intravilan vedere panoramica, Codlea

Codlea

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an

180.000 €
100 € / mp

Teren Intravilan in Codlea

Codlea

La ~10km distanță

1.800 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
8

120.000 €
97.000 €
129.87 € / mp

Teren Intravilan 924 mp Codlea 3 Parcele

Nord, Codlea

La ~10km distanță

924 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

442.000 €
17 € / mp

Vând teren intravilan excelent pentru con ...

Sud, Codlea

La ~10km distanță

26.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

230.000 €
23 € / mp

TEREN INTRAVILAN CU CONSTRUCTII AGROTURISTICE S ...

Exterior Est, Codlea

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Dumbrăvița, Județul Brașov

Dumbrăvița, situată în apropierea orașului Brașov, oferă un mediu liniștit și accesibil pentru cei care caută să investească în terenuri. Această zonă este ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale, având un potențial semnificativ de apreciere a valorii. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Dumbrăvița, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 21.000 euro, cu oferte ce încep de la 11.499 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 108.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 14 euro, cu valori ce variază între 5 euro/m² și 29 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 155 de zile, indicând o piață activă, dar cu o competiție moderată.

Dumbrăvița reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care doresc să achiziționeze terenuri la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!