Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

42.000 €
10 € / mp

Teren 4,200mp Dejani / Comision 0%

Dejani

4.200 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

48.000 €
57.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare la satul de vacanta Dejani

Dejani

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
13

185.000 €
8.12 € / mp

Teren de vanzare in satul de vacanta Dejani

Dejani

22.790 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
6

19.900 €
11.06 € / mp

TEREN DE VANZARE DEJANI ZONA TURISTICA

Dejani

1.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

115.000 €
25 € / mp

Teren extravilan 4600 mp cu acces la rau Satul ...

Dejani

4.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

13.600 €
17 € / mp

Teren dejani 2 parcele de 800 ?i 2 de 1000mp

Dejani

800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

40.000 €
10 € / mp

Teren Dejani 4000 mp

Dejani

4.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

19.900 €
11.06 € / mp

TEREN DE VANZARE DEJANI ZONA TURISTICA

Dejani

1.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
3

35.000 €
11.29 € / mp

Comision 0 % Teren intravilan 2 cai de acces 31 ...

Recea

La ~5km distanță

3.100 mp
3.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

7.500 €
7.50 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 1000 mp pretab ...

Recea

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

51.510 €
7.50 € / mp

Tern de vanzare in extravilanul comunei Recea 6 ...

Recea

La ~5km distanță

6.868 mp
6.868 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
1

4.500 €
7.50 € / mp

Teren de vanzare 600 mp extravilan la 10 km de ...

Recea

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

4.500 €
7.50 € / mp

Teren de vanzare in zaona extravilanului comune ...

Recea

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

4.500 €
7.50 € / mp

Teren extravilan de vanzare 600 mp cu vedere la ...

Recea

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

4.500 €
7.50 € / mp

Teren 600 mp utili in extravilanul satului Gura ...

Recea

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

60.000 €
119.76 € / mp

Proprietar, vand teren ideal casa-Bucium, Iasi

Recea

La ~5km distanță

501 mp
501 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

28.900 €
17 € / mp

Teren intravilan Sasciori, com. Recea, Bra?ov

Recea

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

49.200 €
24 € / mp

TEREN EXCLUSIV PENTRU INVESTI?IE IN ZONA DE AGR ...

Recea

La ~5km distanță

2.050 mp
2.050 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

185.000 €
8.12 € / mp

Teren de vanzare in satul de vacanta Dejani

Recea

La ~5km distanță

22.790 mp
22.790 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

42.000 €
10 € / mp

Teren 4,200mp Dejani / Comision 0%

Recea

La ~5km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

195.000 €
10.87 € / mp

Teren intravilan 1.8ha Recea / COMISION 0%

Recea

La ~5km distanță

17.939 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

7.500 €
7.50 € / mp

Teren extravilan 1000 mp zona Gura Vaii priveli ...

Recea

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

4.500 €
7.50 € / mp

Teren extravilan de vanzare 600 mp cu vedere la ...

Gura Văii

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

4.500 €
7.50 € / mp

Teren extravilan de vanzare 600 mp cu vedere la ...

Gura Văii

La ~5km distanță

600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

7.500 €
7.50 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 1000 mp pretab ...

Gura Văii

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

7.500 €
7.50 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 1000 mp pretab ...

Gura Văii

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

4.500 €
7.50 € / mp

Teren 600 mp utili in extravilanul satului Gura ...

Gura Văii

La ~5km distanță

600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

7.500 €
7.50 € / mp

Teren extravilan 1000 mp zona Gura Vaii priveli ...

Gura Văii

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
2

51.510 €
7.50 € / mp

Tern de vanzare in extravilanul comunei Recea 6 ...

Gura Văii

La ~5km distanță

6.868 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

4.500 €
7.50 € / mp

Teren de vanzare 600 mp extravilan la 10 km de ...

Gura Văii

La ~5km distanță

600 mp teren
Extravilan
Agricol

Terenuri de vânzare în Dejani, Județul Brașov

Dejani, situat în pitoreasca zonă a Județului Brașov, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de investiții imobiliare. Această localitate beneficiază de un mediu natural frumos și de accesibilitate bună, fiind ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Dejani, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 40.000 euro, cu oferte ce încep de la 21.600 euro și ajung până la 185.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 12 euro, cu valori variind între 8 euro și 29 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 33% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce reprezintă o oportunitate bună pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate pe piață: Terenurile rămân online în medie 166 de zile, indicând o piață stabilă.

Dejani este o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Dejani? Verifică acum ofertele disponibile!