Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

99.790 €
10 € / mp

Teren 9,979mp Crizbav / Strada Crucii

Crizbav

9.979 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

12.500 €
2.08 € / mp

Teren 6,000mp Crizbav / Strada principala

Crizbav

6.000 mp teren
f.s. 35 m
Pădure
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
2

9.900 €
2.41 € / mp

Pasune de vanzare

Crizbav

4.100 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
9

49.990 €
2.46 € / mp

Proprietar vand teren extravilan 2ha, PANORAMA ...

Crizbav

20.340 mp
20.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

422.288 €
25.95 € / mp

Ferma cre?tere porcine

Crizbav

16.275 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

108.000 €
10.04 € / mp

FARA COMISIOANE TEREN parcelabil 10756mp linga ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

10.756 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

13.400 €

Teren Brasov , Dumbravita ,intravilan 600 mp pr ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

f.s. 21 m
Agenție

1 lună în urmă
9

30.000 €
35.29 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 850 mp, acces pava ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

850 mp
850 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
7

45.000 €
4.50 € / mp

Teren 10,000mp Codlea / DN 1

Dumbrăvița

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

7.000 €
15.91 € / mp

Teren langa Brasov

Dumbrăvița

La ~5km distanță

440 mp
440 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

13.400 €
22.33 € / mp

Teren Brasov , Dumbravita ,intravilan 600 mp pr ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

43.200 €
8 € / mp

Teren ideal pentru glamping în Vlădeni, aproape ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

60.000 €
12 € / mp

TEREN PRETABIL COMERCIAL, 5000 mp DN1

Dumbrăvița

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

8.300 €
16.60 € / mp

Teren 500mp Vlădeni/ Oportunitate investițional ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

59.900 €
16.33 € / mp

Teren Rotbav str. Ștefan cel Mare – ...

Rotbav

La ~5km distanță

3.668 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

37.950 €
33 € / mp

Teren Intravilan Rotbav

Rotbav

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

12.500 €
22.73 € / mp

Brasov, Rotbav, Feldioara (statiune turistica) ...

Rotbav

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă

449.900 €

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol constructi ...

Rotbav

La ~5km distanță

f.s. 180 m
Agenție

3 luni în urmă

449.900 €

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol constructi ...

Rotbav

La ~5km distanță

f.s. 180 m
Agenție

1 lună în urmă

449.900 €

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol constructi ...

Rotbav

La ~5km distanță

f.s. 180 m
Agenție

Mai mult de un an
15

449.900 €
24.99 € / mp

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol constructi ...

Rotbav

La ~5km distanță

18.000 mp teren
f.s. 180 m
Agenție

5 zile în urmă

449.900 €

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol constructi ...

Rotbav

La ~5km distanță

f.s. 180 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

60.432 €
24 € / mp

2 parcele de vanzare in Rotbav cu deschidere la ...

Rotbav

La ~5km distanță

2.518 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
6

361.250 €
25 € / mp

Vand schimb inchiriez teren intravilan DN 13 Ca ...

Rotbav

La ~5km distanță

14.450 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

449.900 €
24.99 € / mp

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol+ construct ...

Rotbav

La ~5km distanță

18.000 mp teren
f.s. 180 m
Extravilan
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

285.000 €
19 € / mp

TEREN 15.000 MP situat in DN 13-Mielle, PUZ Ind ...

Hălchiu

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

750.000 €
15 € / mp

Teren Destinatie Industrial

Hălchiu

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

450.000 €
9 € / mp

Teren 50000mp Extravilan-Intrare Halchiu-Cod 52 ...

Hălchiu

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

390.000 €
13.88 € / mp

Vanzare Teren pretabil constructie hale, 28.100 ...

Hălchiu

La ~10km distanță

28.100 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

33.000 €

Teren 500mp Halchiu / Strada Parcului

Hălchiu

La ~10km distanță

f.s. 27 m