Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
6

21.000 €
41.50 € / mp

COMISION 0% | Teren intravilan | 7 parcele de 5 ...

Cărpiniș

506 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
17

67.900 €
47.48 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE -CĂRPINIȘ – BRAȘOV

Cărpiniș

1.430 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

25.000 €
2.50 € / mp

Carpinis, 10000mp-arabil, 25000euro

Cărpiniș

10.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
17

36.500 €
25.17 € / mp

Teren intravilan 1450 mp – Carpiniș ...

Cărpiniș

1.450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

110.000 €
11 € / mp

Vand teren extravilan Tarlungeni.

Cărpiniș

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

21.500 €

COMISION 0% | Teren intravilan | 500 mp | Utili ...

Cărpiniș

f.s. 27 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

5 €
0 € / mp

Vand teren extravilan

Cărpiniș

7.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

69.900 €
12.05 € / mp

Teren 5.800 mp Purcareni curent, gaz, apă / Str ...

Purcăreni

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

69.900 €
12.05 € / mp

Teren 5.800 mp Purcareni curent, gaz, apa / Str ...

Purcăreni

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

15.000 €

Teren 612mp Zizin / Strada Petofi Sandor

Zizin

La ~5km distanță

f.s. 12 m

Agenție

Mai mult de un an
5

27.050 €
50 € / mp

Un nou cartier in dezvoltare cu utilitati si pa ...

Tărlungeni

La ~5km distanță

541 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

125.900 €
124.900 €
62.02 € / mp

Teren intravilan de constructii si gradina 2030 ...

Tărlungeni

La ~5km distanță

2.030 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

1.144.000 €
22 € / mp

Teren dezvoltare rezidentiala Tarlungeni - zona ...

Tărlungeni

La ~5km distanță

52.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

94.900 €
6.50 € / mp

Teren extravilan | 14,600mp | Tărlungeni

Tărlungeni

La ~5km distanță

14.600 mp teren
f.s. 43.709999084473 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
10

67.200 €
8 € / mp

Teren extravilan Tarlungeni

Tărlungeni

La ~5km distanță

8.400 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
13

320.000 €
43.24 € / mp

Teren Tarlungeni / Padure / Rau / Liniste / vie ...

Tărlungeni

La ~5km distanță

7.400 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

154.000 €
28 € / mp

FILM! 5.500mp de inspiratie imobiliara, Tarlung ...

Tărlungeni

La ~5km distanță

f.s. 50 m
Agenție

10 luni în urmă
3

385.000 €
7 € / mp

Teren Tărlungeni Izvor aproape de case

Tărlungeni

La ~5km distanță

55.000 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

154.000 €
28 € / mp

FILM! 5.500mp de inspiratie imobiliara, Tarlung ...

Tărlungeni

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

127.000 €
211.67 € / mp

Teren si casa in stadiu proiect la dezvoltator, ...

Tărlungeni

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

78.000 €
50.65 € / mp

Teren intravilan Tarlungeni

Tărlungeni

La ~5km distanță

1.540 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

350.400 €
12 € / mp

Teren zona Izvor ideal cartier rezidential

Tărlungeni

La ~5km distanță

29.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

15.000 €
6.25 € / mp

vând teren agricol in Tarlungeni

Tărlungeni

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

29.900 €
5.98 € / mp

Teren Extravilan 5.000 mp Tarlungeni / Strada Z ...

Tărlungeni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

1 lună în urmă
7

34.800 €
4 € / mp

Teren de vanzare Valea Zizinului jud. Brasov

Tărlungeni

La ~5km distanță

8.700 mp
8.700 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
12

34.900 €
58.17 € / mp

Teren intravilan, 600mp, BONUS: casuta metalica

Tărlungeni

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

15 €
0.01 € / mp

Vand teren extravilan 1300mp

Tărlungeni

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

60.000 €
57.97 € / mp

Vand 2 loturi de teren intravilan

Tărlungeni

La ~5km distanță

1.035 mp
1.035 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

7.063 €
10.87 € / mp

Vand teren intravilan 650mp

Tărlungeni

La ~5km distanță

650 mp
650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

15.000 €
24.51 € / mp

Teren 612mp Zizin / Strada Petofi Sandor

Tărlungeni

La ~5km distanță

612 mp
612 mp teren

Terenuri de vânzare în Cărpiniș, Județul Brașov

Cărpiniș, situat în pitoreasca zonă a Județului Brașov, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de investiții imobiliare. Această localitate se bucură de un peisaj natural deosebit și de accesibilitate la atracțiile turistice din zonă. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 30.000 euro, cu oferte ce încep de la 28.000 euro și ajung până la 165.000 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 43 euro, cu valori variind între 1 euro/m² și 47 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 25% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață activă.

Cărpiniș reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare într-o zonă frumoasă și accesibilă. Ești pregătit să explorezi oportunitățile de investiție în Cărpiniș? Nu rata cele mai recente oferte!