Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
6

52.000 €
65 € / mp

Teren de vânzare Glajerie-Râșnov, Pretabil Casă ...

Sud, Brașov

800 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

180.000 €
6 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 30.000 mp, cu pote ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

30.000 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

Mai mult de un an
4

74.900 €
149.80 € / mp

Teren in Bu?teni, 500 mp

Central, Brașov

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

10 luni în urmă
22

1.050.000 €
45.65 € / mp

FILM! Oaza paradisiaca cu lac, vedere catre Buc ...

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

23.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
7

52.000 €
30.90 € / mp

1.700mp intravilan,acces usor,intre case,ideal ...

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

1.683 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.800.000 €
15.000 €
209.77 € / mp

constructii si teren intravilan18.000 mp

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

18.115 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

90.000 €
75.31 € / mp

teren intravilan cu PUZ si PUD 2 loturi

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

1.195 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

90.000 €
64.33 € / mp

teren intravilan cu PUZ si PUD 2 loturi

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

1.399 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 90,000 € și 110.000 €
Agenție

Mai mult de un an
3

30.000 €
30 € / mp

1000 MP UN BUN LOC LA ...BUNLOC

Central, Brașov

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 19 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
9

125.000 €
79.62 € / mp

FILM!Punct de atractie:intravilan in vecinatate ...

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

1.570 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
10

500.000 €
50 € / mp

De vanzare, teren intravilan 10.000mp, Predeal

Central, Brașov

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 30 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 500,000 € și 532.500 €
Agenție

11 luni în urmă
10

105.000 €
50 € / mp

De vanzare, teren intravilan 2100mp, Predeal

Central, Brașov

La ~5km distanță

2.100 mp teren
f.s. 34 m
Agenție

11 luni în urmă
10

275.000 €
50 € / mp

De vanzare, teren intravilan 5.500mp, Predeal

Central, Brașov

La ~5km distanță

5.500 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

Mai mult de un an
2

361.500 €
25.02 € / mp

REDUCERE - Teren INTRAVILAN cu PUZ zona Brasov ...

Nord, Brașov

La ~5km distanță

14.450 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

240.000 €
20 € / mp

Teren Pretabil Investitie, zona Covasna-Sf.Gheo ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

12.000 mp teren
f.s. 45 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

630.000 €
41.22 € / mp

teren intravilan zona deosebita!

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

15.284 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
41

280.000 €
384.09 € / mp

Teren intravilan, ultracentral.

Ultracentral, Brașov

La ~5km distanță

729 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

88.000 €
110 € / mp

Oportunitate rara de investi?ie in Sacele Teren ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

800 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

Mai mult de un an
1

29.789 €
18.62 € / mp

Teren de vanzare, 1600 mp, zona Halchiu

Central, Brașov

La ~5km distanță

1.600 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

10 luni în urmă
15

1.300.000 €
2,954.55 € / mp

Domeniu de 30.000 mp + lac propriu +Vila protoc ...

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

25.000 mp teren
f.s. 200 m
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
1

750.000 €
50 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 15000 mp zona Cale ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

15.000 mp teren
f.s. 123 m
Agenție

Mai mult de un an
1

25.000 €
5 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 5000 mp, zona Bod

Central, Brașov

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
1

397.500 €
75 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 5300 mp, zona Bod

Central, Brașov

La ~5km distanță

5.300 mp teren
f.s. 23 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
21

464.000 €
25.51 € / mp

FILM! Domeniu urban, 18.200mp, cu planuri valid ...

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

18.188 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

69.900 €
10.24 € / mp

Teren extravilan - Sita Buzaului -6800 mp posib ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

6.823 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

8 luni în urmă
6

1.995.000 €
28,500.00 € / mp

TEREN fotovoltaic 7,14 sau 21-Ha DN 13 # Spatii ...

Exterior Sud, Brașov

La ~5km distanță

70 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

25.000 €
50 € / mp

Teren Intravilan de 500 mp in Sanpetru, Bra?ov ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

8 luni în urmă
5

49.000 €
49 € / mp

Teren Intravilan de 1000 mp in Sanpetru, Bra?ov ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

8 luni în urmă
1

2.520.000 €
120 € / mp

Teren de vanzare 21.000 mp Zona C.A.T.I.A

Central, Brașov

La ~5km distanță

21.000 mp teren
f.s. 431 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
23

34.000 €
24.82 € / mp

6 loturi casa Maierus,1.375mp,langa DN13, Dorip ...

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

1.370 mp teren
Construcții