Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
4 € / mp

Teren 10.000 mp, Valea Zizinului

Est, Brașov

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

57.200 €
4 € / mp

Teren 14.300 mp, Valea Zizinului

Est, Brașov

14.300 mp
14.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

209.000 €
23.22 € / mp

Teren 9000 mp Sacele Izvor, front 356 m la DJ 1 ...

Est, Brașov

9.000 mp
9.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

18.500 €
37 € / mp

Teren Extravilan , parcelat, 500 mp posibilitat ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
2

182.000 €
99.67 € / mp

Teren 1826mp - zona Schei

Central, Brașov

La ~5km distanță

1.826 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
1

91.400 €
92.04 € / mp

De vanzare teren intravilan 993mp, Ghimbav

Central, Brașov

La ~5km distanță

993 mp teren
f.s. 20 m

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
9

125.000 €
79.62 € / mp

FILM!Punct de atractie:intravilan in vecinatate ...

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

1.570 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

90.000 €
75.31 € / mp

teren intravilan cu PUZ si PUD 2 loturi

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

1.195 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

78.500 €
90.54 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 867 mp, 30 ml desc ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

867 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

11 luni în urmă
10

500.000 €
50 € / mp

De vanzare, teren intravilan 10.000mp, Predeal

Central, Brașov

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 30 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 500,000 € și 532.500 €
Agenție

11 luni în urmă
10

105.000 €
50 € / mp

De vanzare, teren intravilan 2100mp, Predeal

Central, Brașov

La ~5km distanță

2.100 mp teren
f.s. 34 m
Agenție

11 luni în urmă
10

275.000 €
50 € / mp

De vanzare, teren intravilan 5.500mp, Predeal

Central, Brașov

La ~5km distanță

5.500 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

Mai mult de un an
4

74.900 €
149.80 € / mp

Teren in Bu?teni, 500 mp

Central, Brașov

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

10 luni în urmă
60

1.250.000 €
5.63 € / mp

Film&Tur! Domeniu pe 222.000mp+ Ferma +Anexe sp ...

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

222.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
25

55.000 €
50.69 € / mp

FILM! Parcela imprejmuita,design casa,aviz cons ...

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

1.085 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

5.650.000 €
16.19 € / mp

Film! Teren cu destinatie turistica si agrement ...

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

349.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

449.900 €
24.99 € / mp

FILM! Zona extinsa, teren mixt,18.000 mp, ideal ...

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

18.000 mp teren
f.s. 180 m
Extravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

154.000 €
28 € / mp

Film! Potrivit pentru edificarea caselor/ plasa ...

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

119.000 €
15.87 € / mp

Teren langa Raul Vulcanita - 7200mp

Central, Brașov

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 53 m
Agenție

Mai mult de un an
2

69.200 €
20 € / mp

Teren in Vulcan pentru casa de vacanta - panora ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

3.460 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
2

70.000 €
16.67 € / mp

Teren in Vulcan pentru case de vacanta - panora ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

4.200 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

10 luni în urmă
22

1.050.000 €
45.65 € / mp

FILM! Oaza paradisiaca cu lac, vedere catre Buc ...

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

23.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.800.000 €
209.77 € / mp
15.000 €

constructii si teren intravilan18.000 mp

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

18.115 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

145.000 €
120.83 € / mp

Teren Dambu Morii - 1200mp

Central, Brașov

La ~5km distanță

1.200 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

Mai mult de un an
16

290.400 €
880 € / mp

Teren Intravilan Ultracentral

Central, Brașov

La ~5km distanță

330 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

295.000 €
25 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 11.800 mp, zona Ae ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

11.800 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
2

29.700 €
42.43 € / mp

Teren intravilan - strada Carierei - 700mp - co ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

700 mp teren
f.s. 4 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

60.000 €
27.27 € / mp

Comision 0 %! Teren intravilan de vânzare, Braș ...

Nord, Brașov

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
23

34.000 €
24.82 € / mp

6 loturi casa Maierus,1.375mp,langa DN13, Dorip ...

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

1.370 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
12

426.240 €
40 € / mp

???? Teren de vanzare, parcele disponibile, 40 ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

10.656 mp teren
f.s. 15 m