Proprietar
Proprietăți unice: 17
Proprietari: 1
Agenție

4 zile în urmă
1

75.000 €
75 € / mp

Teren intravilan 1.000 mp in Brasov - Poiana Mi ...

Drumul Poienii, Brașov

1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

226.300 €
310 € / mp

Vindem teren 730 mp Drumul Poienii

Drumul Poienii, Brașov

730 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

399.900 €
396.33 € / mp

TEREN INTRAVILAN PE DRUMUL DE POIANA

Drumul Poienii, Brașov

1.009 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
8

1.599.998 €
139.13 € / mp

Teren constructii,P+2+M -Stana Turistica- Poian ...

Drumul Poienii, Brașov

11.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

197.087 €
253 € / mp

Exceptional! 779 mp teren pe Drumul de Poiana - ...

Drumul Poienii, Brașov

779 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

240.000 €
300 € / mp

TEREN EXCEPTIONAL CONSTRUCTII VILA -DRUMUL DE ...

Drumul Poienii, Brașov

800 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

798.612 €
366 € / mp

Teren unic si spectaculos, Drumul Poienii, Bra ...

Drumul Poienii, Brașov

2.182 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

410.000 €
406.34 € / mp

Oportunitate! Teren, 1000 mp, zona Hotel Belved ...

Drumul Poienii, Brașov

1.009 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
21

351.000 €
130 € / mp

Teren Intravilan - Vedere Panoramica

Drumul Poienii, Brașov

2.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

799.000 €
191.38 € / mp

Locație premium! Teren de vânzare, 4.175 mp!

Drumul Poienii, Brașov

4.175 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
45

1.566.000 €
150 € / mp

Teren premium pentru dezvoltare de lux – Drumul ...

Drumul Poienii, Brașov

10.440 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

1.325.520 €
180 € / mp

Teren Intravilan - Zona Centrala - Belvedere - ...

Drumul Poienii, Brașov

7.364 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

413.690 €
410 € / mp

Teren Intravilan - Zona Drumul Poienii

Drumul Poienii, Brașov

1.009 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

1.452.000 €
159.53 € / mp

Teren Drumul Poienii - Seasons Residence

Drumul Poienii, Brașov

9.102 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

5.645.000 €
5.933.000 €
16.17 € / mp

Comision O ! Zona POIANA BRASOV, 34,9 Ha. teren ...

Drumul Poienii, Brașov

349.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

950.000 €
141.50 € / mp

Teren cu priveliste superba si deschidere la dr ...

Drumul Poienii, Brașov

6.714 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

255.000 €
327.34 € / mp

Teren Premium 779 mp Vedere panoramica, proiect ...

Drumul Poienii, Brașov

779 mp
779 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

199.900 €
95.19 € / mp

TEREN cu Priveliste, in Schei

Schei, Brașov

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

100.000 €
469.48 € / mp

Teren pentru casa, acces facil, suprafata 213 m ...

Schei, Brașov

La ~5km distanță

213 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

245.000 €
116.67 € / mp

TEREN UNIC in Schei cu cabana

Schei, Brașov

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
3

299.500 €
14.70 € / mp

Teren intravilan 20.374mp, cu utilitati si surs ...

Schei, Brașov

La ~5km distanță

20.374 mp teren
f.s. 114 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

86.000 €
100.000 €
403.76 € / mp

Teren pentru casa, 213 mp, Brasov - Schei.

Schei, Brașov

La ~5km distanță

213 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 86,000 € și 100.000 €
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

86.000 €
403.76 € / mp

Teren pentru casa, 213 mp, Brasov - Schei.

Schei, Brașov

La ~5km distanță

213 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

55.000 €
121.95 € / mp

Teren 451 mp – Strada Variștei, Schei | loc pen ...

Schei, Brașov

La ~5km distanță

451 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
17

190.000 €
190 € / mp

Poiana Bra?ov | teren cu panorama larga catre m ...

Schei, Brașov

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

60.000 €
11.40 € / mp

Teren par?ial cur?i construc?ii, Schei - Podul ...

Schei, Brașov

La ~5km distanță

5.265 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
20

175.000 €
270.90 € / mp

Teren intravilan Schei - Brasov

Schei, Brașov

La ~5km distanță

646 mp
646 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
11

152.000 €
117.92 € / mp

Teren Schei Brașovului – 1289 mp, zonă deosebit ...

Schei, Brașov

La ~5km distanță

1.289 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
11

239.999 €
12.00 € / mp

Padure de vanzare in Scheii Brasovului 2 hectar ...

Schei, Brașov

La ~5km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

226.500 €
310.27 € / mp

Vindem teren 730 mp Drumul Poienii

Schei, Brașov

La ~5km distanță

730 mp
730 mp teren

Terenuri de vânzare în Drumul Poienii, Brașov

Drumul Poienii, situat în apropierea orașului Brașov, este o zonă apreciată pentru peisajele sale montane și accesibilitatea la facilități de recreere. Această zonă oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 400.000 euro, cu oferte ce încep de la 87.000 euro, ceea ce indică o piață de lux comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 5.645.000 euro, reflectând diversitatea opțiunilor disponibile.
  • Accesibilitate: Zona este considerată high-end, ceea ce o face ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale.
  • Dimensiuni și tipuri de terenuri: Informațiile despre dimensiuni nu sunt disponibile, dar prețul pe metru pătrat variază între 16 și 410 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 165 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Drumul Poienii este o alegere excelentă pentru cei care caută să investească în terenuri cu potențial de dezvoltare în Brașov. Explorează acum ofertele disponibile și găsește oportunitatea ideală pentru tine!