Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

Ieri

14.304 €

imobiliare, teren intravilan

Viziru

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

32.000 €
25.58 € / mp

Proprietar - Vand teren in Com.Viziru, zona cen ...

Viziru

1.251 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

50.000 €
50 € / mp

Teren + casa, 1.000 mp, pozi?ie excelenta pentr ...

Viziru

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

22.000 €
0.88 € / mp

Vand 2,5 hectare productive in loc Viziru jude? ...

Viziru

25.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri

31.000 €
1 € / mp

Teren agricol Lanurile

Lanurile

La ~5km distanță

31.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
1

5.716 €
2.20 € / mp

Vand teren (se poate construi casa)

Lanurile

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

15.500 €
17.69 € / mp

Teren intravilan, 876 mp, deschidere 15 m, zona ...

Valea Cânepii

La ~10km distanță

876 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan

Agenție

1 lună în urmă
1

9.413 €
0.20 € / mp

Teren agricol 5 ha

Bordei Verde

La ~15km distanță

47.000 mp
47.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

23.000 €
6.98 € / mp

Casa si teren

Urleasca

La ~15km distanță

4 camere
3.296 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

13.920 €
6 € / mp

Vand teren

Căldărușa

La ~15km distanță

2.320 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

2.964.800 €
6,800.00 € / mp

Teren agricol!

Însurăței

La ~15km distanță

436 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

11.933 €
4.97 € / mp

Teren Insuratei, ID: R3062208

Central, Însurăței

La ~15km distanță

2.400 mp
2.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

19.900 €
9.68 € / mp

Teren intravilan 2056 mp, deschidere 20 m, util ...

Unirea

La ~15km distanță

2.056 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
6

35.000 €
7.39 € / mp

Teren de vanzare Unirea

Unirea

La ~15km distanță

4.735 mp
4.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

35.000 €
7.39 € / mp

Teren intravilan comuna Unirea

Unirea

La ~15km distanță

4.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

43.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare 4.300 mp Comuna Uni ...

Unirea

La ~15km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

29.050 €
10 € / mp

Teren intravilan de constructii 2905 mp, 10 eur ...

Silistraru

La ~20km distanță

2.905 mp teren
f.s. 8 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

35.000 €
13.85 € / mp

Vand teren 2.527 mp + container locuibil, Silis ...

Silistraru

La ~20km distanță

2.527 mp teren
Agenție

3 zile în urmă

57.150 €
9 € / mp

Teren 6350 mp, deschidere 90 m, la 19 km de Bra ...

Silistraru

La ~20km distanță

6.350 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

18.000 €
11.52 € / mp

Vand URGENT teren intravilan Silistraru, Braila ...

Silistraru

La ~20km distanță

1.562 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

5.000 €
0.04 € / mp

Proprietar, vand 4 ha, Iazurile, delta Tulcea

Zăvoaia

La ~20km distanță

115.000 mp
115.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

42.000 €
0.70 € / mp

Vand teren agricol extravilan Zavoaia - Braila

Zăvoaia

La ~20km distanță

60.000 mp
60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

4.500 €
1.50 € / mp

Vand Teren Extravilan

Zăvoaia

La ~20km distanță

3.000 mp teren
f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

12.500 €
4.33 € / mp

teren pentru casa Zavoaia

Zăvoaia

La ~20km distanță

2.886 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

20.999 €
6.56 € / mp

Teren de vanzare intravilan 3200mp com. Traian, ...

Traian

La ~20km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

17.000 €
11.24 € / mp

Vand teren intravilan in Traian sat, jud. Brail ...

Traian

La ~20km distanță

1.512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600.000 €
25 € / mp

De vanzare/inchiriere spatiu Industrial/agricol ...

Tichilești

La ~20km distanță

24.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri

0 €

Bunuri imobile

Tichilești

La ~20km distanță

Agenție

4 luni în urmă
1

5.306 €
0.62 € / mp

De vanzare TEREN EXTRAVILAN 8500 mp, Bertestii ...

Berteștii de Jos

La ~20km distanță

8.500 mp
8.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

11.000 €
12.22 € / mp

Vand teren Albina

Albina

La ~25km distanță

900 mp teren