Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare Varsatura

Vărsătura

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

15.500 €
38.75 € / mp

Vand teren intravilan

Vărsătura

400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

65.000 €
227.27 € / mp

Teren de construit in ansamblul Buzaului, Brail ...

Buzaului, Brăila

La ~5km distanță

286 mp
286 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

64.999 €
227.27 € / mp

teren intravilan Mun Braila

Buzaului, Brăila

La ~5km distanță

286 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

22.000 €
55 € / mp

Teren 400mp Braila, zoma Radu Negru

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

180.000 €
40 € / mp

Vând teren cartier Minerva/Centura

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

4.500 mp teren
f.s. 59 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

146.124 €
154.242 €
27 € / mp

teren agricol intravilan Braila

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

5.412 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.200 €
24 € / mp

Teren Soseaua de Centura parcela 1800 mp lângă ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

55.000 €
67.48 € / mp

Vand teren Chercea 815 mp

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

815 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

40.000 €

Vand loc casa 240 m2

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

6.174.000 €
98 € / mp

Teren de vanzare integral sau parcelat BRAILA, ...

Plantelor, Brăila

La ~5km distanță

63.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10.000 €
4 € / mp

vind teren 2500mp Romanu

Central, Brăila

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

33.000 €
12.86 € / mp

Teren intravilan 2.566 mp. in loc. Romanu, jud ...

Central, Brăila

La ~5km distanță

2.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

13.435 €
12.25 € / mp

De vanzare teren intravilan comuna Gemenele

Exterior Vest, Brăila

La ~5km distanță

1.097 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

60.000 €
23.08 € / mp

teren oras ianca judetul braila

Central, Brăila

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

16.880 €
0.80 € / mp

vand teren agricol 2.11Ha

Exterior Vest, Brăila

La ~5km distanță

21.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

160.000 €
55.17 € / mp

Teren intravilan Cazasu vechi dubla deschidere ...

Exterior Vest, Brăila

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

9.300 €
0.93 € / mp

Vand TEREN Agricol TATARU Braila

Exterior Vest, Brăila

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

29.000 €
32.000 €
60.42 € / mp

Vand teren Locuri Noi ( Vidin )

Exterior Vest, Brăila

La ~5km distanță

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

177.500 €
25 € / mp

teren sat lacu sarat braila

Lacu Sărat

La ~5km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

150.000 €
27.14 € / mp

Teren de vanzare intravilan 5526 mp, Lacul Sara ...

Chiscani

La ~5km distanță

5.526 mp
5.526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

35.000 €
43.48 € / mp

Teren intravilan 805 mp + proiect casa aprobat ...

Chiscani

La ~5km distanță

805 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

37.500 €
50 € / mp

Vand teren in comuna Chiscani sau schimb cu cas ...

Chiscani

La ~5km distanță

1 camere
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

47.500 €
46.500 €
47.50 € / mp

!!! URGENT!!! Vând teren Vidin Brăila

Vidin-Progresul, Brăila

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

29.500 €
73.75 € / mp

Teren 400 mp de vanzare. Brailita Strada Bega N ...

Pisc, Brăila

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

40.000 €
8 € / mp

Teren iesire din Cazasu spre Tudor Vladimirescu

Cazasu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

45.000 €
28.13 € / mp

Teren casa 1600m

Cazasu

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10 €
0 € / mp

Teren intravilan Cazasu

Cazasu

La ~5km distanță

10.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

11.000 €
12.22 € / mp

Vand teren Albina

Albina

La ~10km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

285.000 €
4.75 € / mp

URGENT ..Teren agricol Ferma de mure , zmeura s ...

Albina

La ~10km distanță

4 camere
60.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Vărsătura, Județul Brăila

Vărsătura, o localitate din Județul Brăila, oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari. Această zonă se distinge printr-un mediu rural liniștit, ideal pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole. Iată ce trebuie să știi despre piața terenurilor:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de 225.000 euro, ceea ce plasează această zonă în segmentul de lux, comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 30 euro, cu valori variind între 12 euro/m² și 44 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 38% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce poate reprezenta o oportunitate pentru investitori sau dezvoltatori.
  • Dimensiuni variate: Deși nu sunt disponibile date specifice despre dimensiunile terenurilor, diversitatea ofertelor poate satisface diferite nevoi de dezvoltare.

Vărsătura se prezintă ca o destinație atractivă pentru cei care doresc să investească în terenuri, având în vedere prețurile competitive și accesibilitatea directă de la proprietari. Explorează acum oportunitățile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectele tale!