Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

23.000 €
6.98 € / mp

Casa si teren

Urleasca

4 camere
3.296 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

20.999 €
6.56 € / mp

Teren de vanzare intravilan 3200mp com. Traian, ...

Traian

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

17.000 €
11.24 € / mp

Vand teren intravilan in Traian sat, jud. Brail ...

Traian

La ~10km distanță

1.512 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

9.413 €
0.20 € / mp

Teren agricol 5 ha

Bordei Verde

La ~10km distanță

47.000 mp
47.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

29.050 €
10 € / mp

Teren intravilan de constructii 2905 mp, 10 eur ...

Silistraru

La ~10km distanță

2.905 mp teren
f.s. 8 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

35.000 €
13.85 € / mp

Vand teren 2.527 mp + container locuibil, Silis ...

Silistraru

La ~10km distanță

2.527 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

19.900 €
9.68 € / mp

Teren intravilan 2056 mp, deschidere 20 m, util ...

Unirea

La ~15km distanță

2.056 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
6

35.000 €
7.39 € / mp

Teren de vanzare Unirea

Unirea

La ~15km distanță

4.735 mp
4.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

43.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare 4.300 mp Comuna Uni ...

Unirea

La ~15km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35.000 €
7.39 € / mp

Teren intravilan comuna Unirea

Unirea

La ~15km distanță

4.735 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

32.000 €
25.58 € / mp

Proprietar - Vand teren in Com.Viziru, zona cen ...

Viziru

La ~15km distanță

1.251 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

50.000 €
50 € / mp

Teren + casa, 1.000 mp, pozi?ie excelenta pentr ...

Viziru

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

15.500 €
17.69 € / mp

Teren intravilan, 876 mp, deschidere 15 m, zona ...

Valea Cânepii

La ~15km distanță

876 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

21.650 €
8.19 € / mp

Teren de Vanzare , Tudor Vladimirescu, Braila

Tudor Vladimirescu

La ~15km distanță

2.645 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

14.000 €
6.43 € / mp

Vanzare teren intravilan

Tudor Vladimirescu

La ~15km distanță

2.177 mp
2.177 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

19.200 €
15 € / mp

Vanzare teren Tudor Vladimirescu

Tudor Vladimirescu

La ~15km distanță

1.280 mp teren
f.s. 17 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

13.000 €
1.30 € / mp

Teren agricol 10.000mp Ianca, 1km de DN2B, IRIG ...

Exterior Vest, Ianca

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

285.000 €
4.75 € / mp

URGENT ..Teren agricol Ferma de mure , zmeura s ...

Albina

La ~20km distanță

4 camere
60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

11.000 €
12.22 € / mp

Vand teren Albina

Albina

La ~20km distanță

900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

17.000 €
12.92 € / mp

De Vanzare Teren zona Romanu

Romanu

La ~20km distanță

1.316 mp
1.316 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

58.500 €
23.40 € / mp

Teren 2500 mp, curent 3,80W, pretabil hala sau ...

Mărtăcești

La ~20km distanță

2.500 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
1

166.400 €
6,400.00 € / mp

TEREN AGRICOL!

Râmnicelu

La ~20km distanță

26 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
2

120.000 €
40 € / mp

Teren 3000 mp, deschidere 18 m, Lacu Sarat - Sa ...

Lacu Sărat

La ~20km distanță

3.000 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
2

173.100 €
12 € / mp

Teren 14425 mp, deschidere 132 m, zona Statiune ...

Lacu Sărat

La ~20km distanță

14.425 mp teren
f.s. 132 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
3

70.000 €
35 € / mp

2000 mp intravilan Lacu Sarat, lat 28m apa gaze ...

Lacu Sărat

La ~20km distanță

2.000 mp teren
f.s. 28 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
7

60.000 €
46.15 € / mp

Pozitie EXCELENTA intravilan Lacu Sarat 1300 mp ...

Lacu Sărat

La ~20km distanță

1.300 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
1

469.995 €
15 € / mp

,Teren 31.333 zona Lacu Sarat - Statiune

Lacu Sărat

La ~20km distanță

31.333 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
2

18.000 €
36 € / mp

Teren 500 mp zona Lacu Sarat 14m front stradal

Lacu Sărat

La ~20km distanță

500 mp teren
f.s. 14 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
6

66.000 €
11.89 € / mp

Teren 5549 mp zona Lacu Sarat, 12 euro mp

Lacu Sărat

La ~20km distanță

5.549 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
1

12.000 €
8 € / mp

Teren intravilan 1500 mp zona Lacu Sarat , 9,5E ...

Lacu Sărat

La ~20km distanță

1.500 mp teren
f.s. 10 m
Intravilan