Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Ieri

59.000 €

REPREZENTARE EXCLUSIVA - Comision ZERO. Teren s ...

Gării, Brăila

f.s. 8 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

6.174.000 €
98 € / mp

Teren de vanzare integral sau parcelat BRAILA, ...

Plantelor, Brăila

La ~5km distanță

63.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

35.000 €
134.62 € / mp

Teren cu casa demolabila zona Vidin.

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

260 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

750.904 €
53 € / mp

Teren intravilan 14.168 mp – pozitie excelenta ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

14.168 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
3

40.000 €
69.44 € / mp

CHILIPIR ! Intravilan 576 mp Vidin-C.Galati, 16 ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

576 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
1

52.000 €
52 € / mp

Teren intravilan 1000 mp, zona Vidin, capatul l ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

102.000 €
13.97 € / mp

Teren arabil Brailita ,7300 mp, ingradit, 14 eu ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

7.300 mp teren
f.s. 3 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
1

540.000 €
30 € / mp

Brailita Teren intravilan 18000 , 30 euro mp

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

18.000 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
3

177.300 €
90 € / mp

TEREN intrav 1970 m sosea Dig Braila-Galati des ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

1.970 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
1

35.000 €
32.000 €
87.50 € / mp

Vanzare teren constructii - Imobiliare MAXICON ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

29.900 €
100.34 € / mp

Teren 298mp Brailita

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

298 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

85.000 €
42.50 € / mp

Teren intravilan - Braila - Brailita - vanzare

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
1

667.000 €
29 € / mp

Teren Brăila 23000mp 80x30

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

23.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

55.000 €
25 € / mp

Teren cu casa demolabila zona Rosiori

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
0.21 € / mp

Cladire disponibila pentru vanzare

Calea Galați, Brăila

La ~5km distanță

4.705 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

75.000 €
154.96 € / mp

Teren, 484 mp, D = 12,20 ml

Calea Galați, Brăila

La ~5km distanță

484 mp teren
f.s. 12 m
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

686.614 €
60.50 € / mp

Braila, str.Independentei, proprietar, vand ter ...

Independenței, Brăila

La ~5km distanță

11.349 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

750.000 €
75 € / mp

10.000mp intravilan 50m deschidere posibil loti ...

Pisc, Brăila

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

29.500 €
73.75 € / mp

Teren 400 mp de vanzare. Brailita Strada Bega N ...

Pisc, Brăila

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

48.000 €
50.000 €
48 € / mp

!!! URGENT!!! Vând teren Vidin Brăila

Vidin-Progresul, Brăila

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
1

649.000 €
49.92 € / mp

Teren Vidin 13000mp

Vidin-Progresul, Brăila

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

120.000 €

Teren LIBER zona Chercea TUG

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
1

120.000 €
124.48 € / mp

Teren LIBER zona Chercea TUG

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

964 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

120.000 €
125 € / mp

Teren LIBER zona Chercea TUG

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

960 mp
960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

55.000 €
67.48 € / mp

Vand teren Chercea 815 mp

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

815 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

95.000 €
38 € / mp

Teren intravilan 2500 mp zona Chercea, 70m fron ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
5

73.990 €
880.83 € / mp

Irmex-Chercea teren=790 mp cu 10m deschidere st ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

790 mp teren
f.s. 10 m
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
1

195.000 €
39.80 € / mp

Teren intravilan, zona Chercea, suprafata 4900m ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

4.900 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
6

37.000 €
123.33 € / mp

Teren 300 mp cu utilitati, deschidere 10 m, Che ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

300 mp teren
f.s. 10 m
Intravilan
Agenție

4 luni în urmă
2

44.840 €
190 € / mp

Sos. Focsani 236 mp cu UTILITATI deschidere 14 ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

236 mp teren
f.s. 14 m
Intravilan