Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

14.994 €
8.33 € / mp

Teren 1800 mp de vânzare – Ipotești, Botoșani – ...

Ipotești

1.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

15.000 €
8.33 € / mp

Teren 1800 mp de vanzare Ipote?ti, Boto?ani

Ipotești

1.800 mp teren
f.s. 200 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

34.500 €
3.14 € / mp

Vand teren Baisa

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

11.000 mp
11.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

65.000 €
2.60 € / mp

Teren extravilan 25.000 mp in apropiere de Popa ...

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

25.000 mp
25.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

14.000 €
11.67 € / mp

Teren intravilan - Cervicesti

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

80.000 €
44.44 € / mp

TEREN 1800 MP - LUIZOAIA

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

55.000 €
11 € / mp

Teren intravilan Catamarasti-Deal 5000mp

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

90.000 €
12.68 € / mp

Teren extravilan, 7.000 mp, cu deschidere la dr ...

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

7.095 mp
7.095 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

38.000 €
54.29 € / mp

Teren 700 mp in Catamarasti Deal utilitati in z ...

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €
35.71 € / mp

Teren 700 mp in Catamarasti Deal utilitati in z ...

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

37.000 €
52.86 € / mp

Teren 700 mp in Catamarasti Deal utilitati in z ...

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

36.000 €
51.43 € / mp

Teren 700 mp in Catamarasti Deal utilitati in z ...

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 1000mp Catamarasti Deal

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

20.000 €
32.79 € / mp

Locuri de casa in Ipotesti zona de case

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

610 mp
610 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

115.000 €
23 € / mp

Teren Intravilan 5000mp, Catamaresti-Deal, Boto ...

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

24.500 €
35 € / mp

Loturi teren intravilan de vanzare Catamarasti- ...

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

28.000 €
15.75 € / mp

Teren Intravilan de vanzare, 1.778 mp, Stancest ...

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

1.778 mp
1.778 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

22.500 €
14.06 € / mp

Teren intravilan 1600mp - Sat Cucorani

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

15.000 €
5.19 € / mp

Teren intravilan - extavilan 2890 mp - Stancest ...

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

2.890 mp
2.890 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

45.000 €
11.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare Cucorani

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

4.055 mp
4.055 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

45.000 €
69.55 € / mp

Teren intravilan 647 mp, ideal pentru locuinta ...

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

647 mp
647 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

47.000 €
67.14 € / mp

Teren cu cabana la Baisa

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

31.800 €
10 € / mp

Teren intravilan 3180mp cu casa batraneasca - S ...

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

3.180 mp
3.180 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
4

20.000 €
32.26 € / mp

4 loturi teren 620 mp - 2 lotur 1206 mo si 1384 ...

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

620 mp
620 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

130.000 €
10 € / mp

Teren la Popas Cucorani

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

13.000 mp
13.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

110.000 €
11 € / mp

1 ha teren in Catamarasti Deal

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

54.000 €
18 € / mp

Teren intravilan in Manolesti Deal

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

48.000 €
25.26 € / mp

Teren la asfalt in Manolesti zona de case noi

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

1.900 mp
1.900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

19.000 €
23.54 € / mp

807mp teren intravilan la strada in Cucorani

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

807 mp
807 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

29.000 €
16.11 € / mp

Teren intravilan zona Baisa-Stejarul

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren