Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

21.500 €
2.15 € / mp

Plantatie de aluni

Dorobanți

10.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

36.000 €
12 € / mp

Teren de vanzare intralavin 3000mp, Vizavi de P ...

Corlăteni

La ~10km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

20.000 €
11.11 € / mp

Vând teren intravilan

Costești

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
1

40.000 €

Teren intravilan 2000 mp - COSTESTI

Costești

La ~10km distanță

f.s. 14 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 2000 mp - COSTESTI

Costești

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

23.000 €
18.55 € / mp

Teren, loc de casa

Cișmea

La ~15km distanță

1.240 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

42.000 €
12.73 € / mp

Teren intravilan in Rachiti

Răchiți

La ~15km distanță

3.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

50.000 €
25 € / mp

Teren Rachiti 2000mp ANL Rachiti Botosani

Răchiți

La ~15km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

28.000 €
28 € / mp

Teren intravilan premium de vanzare Rachi?i | 1 ...

Răchiți

La ~15km distanță

1.000 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

2 luni în urmă
1

35.000 €
23.03 € / mp

TEREN ROSIORI - 1520 MP

Răchiți

La ~15km distanță

1.520 mp
1.520 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

35.000 €
23.04 € / mp

Teren cu anexa la strada in Rosiori

Răchiți

La ~15km distanță

1.519 mp
1.519 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

28.000 €
28 € / mp

Teren intravilan premium de vanzare Rachiti | 1 ...

Răchiți

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

22.000 €
6.98 € / mp

Teren la strada la intrare in Rosiori

Răchiți

La ~15km distanță

3.150 mp
3.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

30.000 €
30 € / mp

Vand parcele 500-1000mp Rachiti

Răchiți

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

24.500 €
35 € / mp

Proprietar- Vand loturi teren intravilan-Ideal ...

Răchiți

La ~15km distanță

700 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

25.000 €
30.67 € / mp

Locuri de casa la Cismea

Răchiți

La ~15km distanță

815 mp
815 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

35.000 €
50 € / mp

Vând teren Cătămărăști Deal

Cătămărești-Deal

La ~15km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

60.000 €
27.14 € / mp

Teren intravilan 2211 mp Catamarasti Deal

Cătămărești-Deal

La ~15km distanță

2.211 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

52.500 €
19.44 € / mp

TEREN INTRAVILA 2700 MP - CATAMARESTI DEAL

Cătămărești-Deal

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

110.000 €
90.000 €
11 € / mp

Teren in Catamarasti Deal

Cătămărești-Deal

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
1

30.000 €
8.33 € / mp

Teren intravilan, 3600mp in zona Primariei la U ...

Unțeni

La ~15km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

14.000 €

Teren intravilan - Cervicesti

Cervicești

La ~15km distanță

f.s. 16 m
Agenție

1 lună în urmă
1

14.000 €
11.67 € / mp

Teren intravilan - Cervicesti

Cervicești

La ~15km distanță

1.200 mp teren
f.s. 16.5 m
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
2

115.000 €
23 € / mp

Teren Intravilan 5000mp, Catamaresti-Deal, Boto ...

Mihai Eminescu

La ~15km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

14.000 €
11.67 € / mp

Teren intravilan - Cervicesti

Mihai Eminescu

La ~15km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

34.500 €
3.14 € / mp

Vand teren Baisa

Mihai Eminescu

La ~15km distanță

11.000 mp
11.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
4

48.000 €
25.26 € / mp

Teren la asfalt in Manolesti zona de case noi

Mihai Eminescu

La ~15km distanță

1.900 mp
1.900 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
2

130.000 €
10 € / mp

Teren la Popas Cucorani

Mihai Eminescu

La ~15km distanță

13.000 mp
13.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
3

54.000 €
18 € / mp

Teren intravilan in Manolesti Deal

Mihai Eminescu

La ~15km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

20.000 €
32.79 € / mp

Locuri de casa in Ipotesti zona de case

Mihai Eminescu

La ~15km distanță

610 mp
610 mp teren