Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 2000 mp - COSTESTI

Costești

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

20.000 €
11.11 € / mp

Vând teren intravilan

Costești

1.800 mp teren
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
1

40.000 €

Teren intravilan 2000 mp - COSTESTI

Costești

f.s. 14 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

23.000 €
18.55 € / mp

Teren, loc de casa

Cișmea

La ~5km distanță

1.240 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

42.000 €
12.73 € / mp

Teren intravilan in Rachiti

Răchiți

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

50.000 €
25 € / mp

Teren Rachiti 2000mp ANL Rachiti Botosani

Răchiți

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

24.500 €
35 € / mp

Proprietar- Vand loturi teren intravilan-Ideal ...

Răchiți

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

28.000 €
28 € / mp

Teren intravilan premium de vanzare Rachi?i | 1 ...

Răchiți

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

2 luni în urmă
1

35.000 €
23.03 € / mp

TEREN ROSIORI - 1520 MP

Răchiți

La ~5km distanță

1.520 mp
1.520 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

22.000 €
6.98 € / mp

Teren la strada la intrare in Rosiori

Răchiți

La ~5km distanță

3.150 mp
3.150 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

35.000 €
23.04 € / mp

Teren cu anexa la strada in Rosiori

Răchiți

La ~5km distanță

1.519 mp
1.519 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

28.000 €
28 € / mp

Teren intravilan premium de vanzare Rachiti | 1 ...

Răchiți

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

30.000 €
30 € / mp

Vand parcele 500-1000mp Rachiti

Răchiți

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

25.000 €
30.67 € / mp

Locuri de casa la Cismea

Răchiți

La ~5km distanță

815 mp
815 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

37.500 €
25 € / mp

Teren la Rosiori

Central, Botoșani

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

72.800 €
13 € / mp

Teren in Agafton

Central, Botoșani

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

59.500 €
99.17 € / mp

TEREN 600 MP - BOTOSANI

Central, Botoșani

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

10 luni în urmă
1

20.000 €
17.54 € / mp

Loc de casa la Baiceni la asfalt

Central, Botoșani

La ~5km distanță

1.140 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

145.000 €
50 € / mp

Terenuri pentru constructii in oras

Central, Botoșani

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

45.000 €
10 € / mp

Teren la iesire - Stancesti

Central, Botoșani

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

200.000 €
41.67 € / mp

Teren la Hudum cu deschidere la Drumul European

Exterior Est, Botoșani

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

120.000 €
80 € / mp

Teren cu suprafata de 1500mp mai sus de Casa Lu ...

Central, Botoșani

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

68.500 €
28.54 € / mp

Teren cu cabanuta de lemn in Zaicesti

Central, Botoșani

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

125.000 €
25 € / mp

Teren Lebada, zona Lidl

Central, Botoșani

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

29.000 €
4.26 € / mp

Teren la Zaicesti, 6800mp

Central, Botoșani

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

18.000 €
12 € / mp

Teren intravilan Cucorani

Central, Botoșani

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

40.000 €
10 € / mp

Teren cu suprafata de 4000mp cu iaz Catamarast ...

Periferie, Botoșani

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

205.000 €
25 € / mp

Teren parcelabil zona sere Dobosari

Central, Botoșani

La ~5km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

52.500 €
70 € / mp

Loc de casa in Catamarasti Deal

Central, Botoșani

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

30.000 €
20 € / mp

Teren intravilan in Catamarasti Deal

Central, Botoșani

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții