Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

1.000 €
0.40 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Salva

Feldru

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
11

69.000 €
75.000 €
22.18 € / mp

Teren intravilan de vânzare (3111mp)

Feldru

3.111 mp teren
f.s. 134 m
Intravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
7

1.473 €
0.34 € / mp

Vand teren intravilan,42.75ari,4275m2,Pret:1473 ...

Ilva Mică

La ~5km distanță

4.275 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.300 €
0.52 € / mp

Teren intravilan Mijlocenii Bargaului

Mijlocenii Bârgăului

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

0 €

Vand teren intravilan Mijlocenii Bargaului

Mijlocenii Bârgăului

La ~10km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

59.500 €
17.50 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Josenii Bârgăului

La ~10km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

59.500 €
17.50 € / mp

Teren de vanzare

Rusu Bârgăului

La ~10km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

2.500 €
2.27 € / mp

Teren parcelat intravilan Prundu Bargaului

Prundu Bârgăului

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

800 €
0.03 € / mp

Teren intravilan+extravilan Podirei Bistrita

Rebrișoara

La ~10km distanță

27.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
2

120.000 €
12.50 € / mp

Teren de vanzare la iesire din localitatea Live ...

Livezile

La ~10km distanță

9.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

19 €
0 € / mp

Livada de vanzare Dumitra - BN

Dumitra

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

15.000 €
1.50 € / mp

De vânzare teren in spatele Popasuli Transilva ...

Tiha Bârgăului

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

219.450 €
21 € / mp

De vânzare! Parcele în Piatra Fântânele, BN, pe ...

Tiha Bârgăului

La ~15km distanță

10.450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

219.450 €
21 € / mp

De vanzare! Parcele teren, construibil,in Piatr ...

Tiha Bârgăului

La ~15km distanță

10.450 mp
10.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
3

3.600 €
1.89 € / mp

Teren intravilan

Cepari

La ~15km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

205.000 €
82 € / mp

Teren Intravilan (2500 mp) Unirea 70 m deschide ...

Unirea

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

7.750 €
6.46 € / mp

Teren intravilan!

Unirea

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

48.750 €
65 € / mp

Teren Intravilan Unirea

Unirea

La ~15km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1.600.000 €
101.11 € / mp

Vanzare Teren Ultracentral - Nasaud

Ultracentral, Năsăud

La ~15km distanță

15.824 mp
15.824 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

941 €
0.31 € / mp

Vand parcele de teren

Exterior Vest, Năsăud

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 ore în urmă
3

60.000 €
60 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Unirea, Bistrița

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
4

130.000 €
133.06 € / mp

Teren intravilan Str. Iancu Jianu -Bistrita

Cetății, Bistrița

La ~20km distanță

977 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

30.000 €
24.14 € / mp

Teren extravilan tip livada

Cetății, Bistrița

La ~20km distanță

1.243 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2.915 €
2.92 € / mp

Teren de vanzare Bistrita, intrare in Jelna

Jelna

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

23.000 €
15.08 € / mp

Teren intravilan Dealul Jelnei, 1525 mp

Jelna

La ~20km distanță

1.525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

2.100 €
0.04 € / mp

Vind 5 hectare compacte in sesul jelnei, Bistri ...

Jelna

La ~20km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

80.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare

Central, Bistrița

La ~20km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

39.900 €
14.78 € / mp

Teren intravilan, Chintelnic, 27 ari

Exterior Vest, Bistrița

La ~20km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.725 €
0.12 € / mp

Teren intravilan zona Crainimat la strada

Exterior Vest, Bistrița

La ~20km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
13

26.000 €
52 € / mp

Teren intravilan Bistrita Aleea Trifoiului nr 2 ...

Central, Bistrița

La ~20km distanță

500 mp
500 mp teren