Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

61.000 €
1.24 € / mp

Teren extravilan 49300mp, zona Ghinda

Dorolea

49.300 mp
49.300 mp teren
f.s. 4 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

59.500 €
17.50 € / mp

Teren de vanzare

Rusu Bârgăului

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

38.000 €
11.74 € / mp

Teren Intravilan, 3237 mp, zona Rusu Bargaului

Rusu Bârgăului

La ~5km distanță

3.237 mp
3.237 mp teren
f.s. 2 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.300 €
0.52 € / mp

Teren intravilan Mijlocenii Bargaului

Mijlocenii Bârgăului

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

0 €

Vand teren intravilan Mijlocenii Bargaului

Mijlocenii Bârgăului

La ~5km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

68.000 €
75.000 €
5.64 € / mp

Teren extravilan 1,20 ha

Mijlocenii Bârgăului

La ~5km distanță

12.050 mp teren
Agricol
Extravilan
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
1

32.991 €
6.29 € / mp

Teren faneata 5.249 mp Livezile, jud. Bistrita ...

Livezile

La ~5km distanță

5.249 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă

6.970 €
1.33 € / mp

Teren faneata 5251 mp, Str. Valea Lunga, Livezi ...

Livezile

La ~5km distanță

5.251 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

9.000 €
17.89 € / mp

2 parcele Teren intravilan 2x 503mp de vanzare ...

Livezile

La ~5km distanță

503 mp
503 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

29.900 €
2.99 € / mp

Teren extravilan 10.000 mp Livada de pruni, Dor ...

Livezile

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

12.000 €

Teren extravilan de vanzare 13 ari - Livezile

Livezile

La ~5km distanță

f.s. 9 m
Agenție

6 luni în urmă
2

29.900 €
10.68 € / mp

Teren extravilan de vânzare – 2.800 mp, Livezil ...

Livezile

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
2

26.401 €
10.56 € / mp

Teren intravilan 2.500 mp, Livezile

Livezile

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

29.900 €
10.68 € / mp

Teren extravilan de vanzare 2.800 mp, Livezile, ...

Livezile

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

85.000 €
49.65 € / mp

Teren Bistrita Unirea

Livezile

La ~5km distanță

1.712 mp
1.712 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

26.500 €
5.36 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE COMUNA LIVEZILE | 4 ...

Livezile

La ~5km distanță

4.948 mp
4.948 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

29.000 €

Teren de vanzare in Livezile

Livezile

La ~5km distanță

f.s. 20 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

52.500 €

Teren INTRAVILAN 25.2 ari LIVEZILE, POSIBILITAT ...

Livezile

La ~5km distanță

f.s. 32 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

120.000 €
12.50 € / mp

Teren de vanzare la iesire din localitatea Live ...

Livezile

La ~5km distanță

9.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

29.000 €
21.11 € / mp

Teren de vanzare in Livezile

Livezile

La ~5km distanță

1.374 mp
1.374 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

11 luni în urmă
2

30.000 €
10.71 € / mp

????Teren extravilan 2.800 mp in Livezile

Livezile

La ~5km distanță

2.800 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

200 €
4.76 € / mp

Teren de vanzare

Livezile

La ~5km distanță

42 mp teren
Bancă

10 luni în urmă
1

4.679 €
1.95 € / mp

Teren extravilan

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

2.395 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
7

75.000 €
6.22 € / mp

Teren extravilan, 1.20 ha, Mijlocenii Bargaului

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

12.050 mp
12.050 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
10.92 € / mp

Teren intravilan Rusu Bargaului

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

4.122 mp
4.122 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

14.900 €
5.96 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 25 ari, zona Rusul ...

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

59.500 €
17.50 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

75.000 €
6.22 € / mp

Teren extravilan 1,20 ha

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

12.050 mp
12.050 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

6.500 €
144.44 € / mp

Teren Intravilan la Intrare in Ghinda - 3 parce ...

Ghinda

La ~10km distanță

45 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

20.514 €
3.83 € / mp

Teren fanat 5.356 mp situat in Ghinda, jud Bist ...

Ghinda

La ~10km distanță

5.356 mp teren
Fâneață
Extravilan