Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

197.650 €
59 € / mp

Teren de vânzare - pozitie foarte bună, strada ...

Sud, Bistrița

3.350 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.725 €
0.12 € / mp

Teren intravilan zona Crainimat la strada

Exterior Vest, Bistrița

La ~5km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

164.000 €
28.03 € / mp

Teren extravilan de vanzare Valea Jelnei-Bistri ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

5.850 mp
5.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

59.000 €
60.20 € / mp

Teren intravilan de vanzare Bistrita, zona Romb ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

980 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

37.000 €
24.67 € / mp

Teren 1500 MP/15 ari pe Str Paltinului Valea Gh ...

Exterior Est, Bistrița

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.100 €
0.09 € / mp

Teren de vanzare

Central, Bistrița

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

39.900 €
14.78 € / mp

Teren intravilan, Chintelnic, 27 ari

Exterior Vest, Bistrița

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

1.240 €
0.34 € / mp

P. F. vand Teren extravilan in vecinatatea noil ...

Exterior Vest, Bistrița

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

80.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

140.000 €
84.34 € / mp

Proprietar: Teren de vânzare cu Panorama si uti ...

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

1.660 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

1.600 €

Pamant extravilan

Central, Bistrița

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
13

26.000 €
52 € / mp

Teren intravilan Bistrita Aleea Trifoiului nr 2 ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

62.300 €
54.99 € / mp

Teren constructii

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.133 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

36.000 €
30 € / mp

vand teren v,ghinzii suprafata dreapta,

Exterior Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

4.900 €
9.80 € / mp

teren intravilan

Central, Bistrița

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

23.200 €
8 € / mp

Teren de vanzare , 29 ari, situat la 15 minute ...

Exterior Vest, Bistrița

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

180.000 €
50 € / mp

Vand teren intravilan, Bistrita, Valea Rusului

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

14.100 €
20 € / mp

teren Bistrita Sarata

Central, Bistrița

La ~5km distanță

705 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

60.000 €
16.22 € / mp

Intravilan Bistrita Bargaului

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

27.000 €
27 € / mp

Teren extravilan 10 arii (1000 mp) Bistrita , D ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

1.300 €
0.87 € / mp

Teren de vanzare extravilan

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

1.500 €
0.06 € / mp

Vand teren

Central, Bistrița

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

38.000 €
10 € / mp

vand teren drumu sigmirului bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

92.790 €
4.00 € / mp

Vand teren extravilan Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

23.198 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

74.500 €
105.23 € / mp

teren 708 m patra?i +Casa de finisare 138m patr ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

708 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

35.000 €
14 € / mp

Teren intravilan in Viile Tecii

Exterior Vest, Bistrița

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

6.900 €
3.14 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

6.900 €
3.29 € / mp

Teren intravilan Str Ghinzii

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

8.000 €
2.39 € / mp

Teren pentru constructii de locuinte 3350 mp

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

30.000 €
24.14 € / mp

Teren extravilan tip livada

Cetății, Bistrița

La ~5km distanță

1.243 mp teren