Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

30.000 €
30 € / mp

Teren extravilan de vânzare – ideal pentru casă ...

Nord-Est, Bistrița

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

24.500 €
15.81 € / mp

Teren intravilan 1550-Parcelabil-Dealul Jelnei ...

Nord-Est, Bistrița

1.550 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
1

63.000 €
14 € / mp

Teren intravilan de vanzare ?ieu Mure?, 45 ari

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4.500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

9 luni în urmă
4

46.500 €
65.40 € / mp

Teren intravilan 7,11 ari- Zona Subcetate, acce ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

711 mp
711 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

42.500 €
26.56 € / mp

Oportunitate! Teren extravilan de 16 Ari Ideal ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.600 mp teren
f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
2

16.500 €
18.86 € / mp

Teren Crainimat- intravilan

Central, Bistrița

La ~5km distanță

875 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
6

27.900 €
14.55 € / mp

Teren de vanzare 1917 mp, zona Valea Jelnei

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.917 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

80.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

59.500 €
75.32 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 790 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

790 mp teren
f.s. 3129 m
Agenție

Mai mult de un an
2

27.500 €
75.34 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 65 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

365 mp teren
f.s. 3129 m
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 27,500 € și 31.000 €
Agenție

Mai mult de un an
2

27.500 €
75.34 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 365 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

365 mp teren
f.s. 3129 m
Agenție

Mai mult de un an
2

36.000 €
76.11 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 473 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

473 mp teren
f.s. 3129 m
Agenție

Mai mult de un an
2

21.000 €
21 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 1000 mp, zona Vale ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

10 luni în urmă
6

11.700 €
16.71 € / mp

Teren de vanzare la Tihu?a Loca?ie turistica, i ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

700 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
3

40.000 €
13.33 € / mp

Teren de 30 ari de vanzare in Bistri?a Bargaulu ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

29.900 €
4.27 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 70 ari, utilitati, ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

7.000 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

11 luni în urmă
3

69.000 €
9.86 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 7000 mp, DN 17, zo ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

7.000 mp teren
f.s. 34 m
Agenție

10 luni în urmă
1

25.500 €
31.88 € / mp

Teren 8 arii, intravilan, zona Jelna

Central, Bistrița

La ~5km distanță

800 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

10 luni în urmă
3

63.000 €
21.72 € / mp

Teren intravilan 29 ari, Jelna, acces la asfalt

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
3

87.000 €
10 € / mp

Teren 87 ari extravilan, Sieu-Magherus

Central, Bistrița

La ~5km distanță

8.700 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

Mai mult de un an
1

21.000 €
0.58 € / mp

Teren Panaci, extravilan, 3.6 ha, zona Vatra Do ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

36.000 mp teren
f.s. 100 m
Agenție

8 luni în urmă
1

248.000 €
21.38 € / mp

Teren 11600 mp (1 Hectar si 16 ari), zona Tarpi ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

11.600 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

Mai mult de un an
2

58.000 €
8.06 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 72 de arii, zona ? ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

7.200 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

10 luni în urmă
4

360.000 €
57.93 € / mp

Teren intravilan 6214 mp, Zavoaie, Bistrita, zo ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

6.214 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

1.750.000 €
350 € / mp

???? Teren intravilan, de vanzare, 5 hectare, z ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

10 luni în urmă
3

74.000 €
37 € / mp

???? Teren intravilan, de vanzare, 20 ari, zona ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

10 luni în urmă
3

37.000 €
37 € / mp

???? Teren intravilan de vanzare, 10 ari, zona ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
5

14.900 €
5.96 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 25 ari, zona Rusul ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
6

34.500 €
38.33 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 900 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

900 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

10 luni în urmă
2

75.000 €
295.28 € / mp

Teren intravilan zona ultracentrala

Central, Bistrița

La ~5km distanță

254 mp teren
Construcții