Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

497.000 €
7.71 € / mp

Teren de vanzare in Tomnatic, 6,45 hectare intr ...

Tomnatic

64.500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
7

27.000 €
9.31 € / mp

RECO , teren intravilan ,Zona Borod, Bihor

Borod

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

49.900 €
1.47 € / mp

TEREN 34.000 MP | SERANI BIHOR

Borod

La ~5km distanță

34.000 mp
34.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

27.000 €
9.31 € / mp

RECO , teren intravilan ,Zona Borod, Bihor

Borod

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 27 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

20.400 €
12 € / mp

Teren intravilan 1700 mp, de vânzare Borod - Va ...

Borod

La ~5km distanță

1.700 mp teren
f.s. 36 m
Intravilan
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

49.900 €
1.47 € / mp

TEREN 34.000 MP | SERANI BIHOR

Șerani

La ~5km distanță

34.000 mp teren
f.s. 23 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

55.000 €
10.94 € / mp

RECO teren intravilan Topa de Cris

Topa de Criș

La ~5km distanță

5.028 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

45.600 €
6.03 € / mp

RECO Teren in Topa de Cris 7560mp aproape de E6 ...

Topa de Criș

La ~5km distanță

7.560 mp teren
f.s. 130 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

32.000 €
5 € / mp

Teren extravilan in localitatea Zece Hotare, ap ...

Zece Hotare

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
11

39.900 €
4.27 € / mp

TEREN | 9341 MP | BALNACA GROSI | BIHOR

Bălnaca

La ~10km distanță

9.341 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

104.900 €
1.02 € / mp

TEREN EXTRAVILAN | 103.000mp | BALANACA-GROSI | ...

Bălnaca

La ~10km distanță

103.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

24.900 €
3.95 € / mp

TEREN | BALNACA | 6301MP | BIHOR

Bălnaca

La ~10km distanță

6.301 mp teren
f.s. 2 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
3

10.600 €
3.98 € / mp

RECO, teren intravilan in Vadu Crisului

Vadu Crișului

La ~10km distanță

2.660 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă

10.600 €
3.98 € / mp

RECO, teren intravilan in Vadu Crisului

Vadu Crișului

La ~10km distanță

2.660 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

3 luni în urmă
3

24.500 €

RECO teren Vadu Crisului

Vadu Crișului

La ~10km distanță

f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

89.500 €
59.67 € / mp

Teren Intravilan Vadu Crisului cu toate utilita ...

Vadu Crișului

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

497.000 €
7.71 € / mp

Teren de vanzare in Tomnatic, 6,45 h intravilan ...

Vadu Crișului

La ~10km distanță

64.500 mp
64.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

29.900 €
34.900 €
5.58 € / mp

RECO Teren 5361 mp, Vadu Crișului, teren g ...

Vadu Crișului

La ~10km distanță

5.361 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

68.000 €
11.72 € / mp

vanzare de teren intr_o zona turistica

Vadu Crișului

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

9.500 €
8.33 € / mp

Teren recreational 11140 mp in Au?eu

Aușeu

La ~10km distanță

1.140 mp
1.140 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

65.000 €
4.47 € / mp

RECO, Teren cu livada de ciresi, Zona Auseu, Bi ...

Aușeu

La ~10km distanță

14.527 mp teren
f.s. 80 m
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
15

65.000 €
4.65 € / mp

RECO, Teren cu livada de nuci, Zona Auseu, Biho ...

Aușeu

La ~10km distanță

13.965 mp teren
f.s. 80 m
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
15

65.000 €
4.65 € / mp

RECO, Teren cu livada de nuci, Zona Auseu, Biho ...

Aușeu

La ~10km distanță

13.965 mp
13.965 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

74.000 €
19.50 € / mp

Teren intravilan 3795mp deschidere la E60,Grosi ...

Aușeu

La ~10km distanță

3.795 mp
3.795 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

79.000 €
19.59 € / mp

Teren intravilan 4033m, deschidere la E60,Grosi ...

Aușeu

La ~10km distanță

4.033 mp
4.033 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

477.405 €
30.25 € / mp

Teren intravilan 15782 mp cu deschidere la E60 ...

Aușeu

La ~10km distanță

15.782 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

394.550 €
25 € / mp

Teren 15782 mp cu deschidere la E60 in Auseu, B ...

Aușeu

La ~10km distanță

15.782 mp
15.782 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

24.900 €
6.64 € / mp

Teren intravilan 3.749 mp Beznea, com. Bratca, ...

Bratca

La ~10km distanță

3.749 mp
3.749 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

10.000 €
1 € / mp

Tere de vanzare in sat Damis com Bratca

Bratca

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

35.000 €
11.67 € / mp

Teren intravilan, de vanzare in Dami?- Bratca p ...

Bratca

La ~10km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren