Proprietar
Proprietăți unice: 135
Proprietari: 7
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

36.000 €
39.13 € / mp

Gaminvest Teren intravilan de 920mp, dublu fron ...

Sânmartin

920 mp
920 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

35.000 €
68.36 € / mp

NECTORA IMOB-Teren Intravilan Zona Cihei,512 mp ...

Sânmartin

512 mp
512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

51.000 €
60.43 € / mp

Urgent teren 844 mp dublu front stradal in Cihe ...

Sânmartin

844 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

78.000 €
130 € / mp

Teren intravilan de 600 mp de vanzare in Cihei, ...

Sânmartin

600 mp
600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

36.500 €
73 € / mp

RECO teren la asfalt de vanzare in zona Betfia

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

182.000 €
49.18 € / mp

Teren intravilan Cordau, Sanmartin

Sânmartin

3.701 mp
3.701 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

70.850 €
13.63 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare, Cetariu, 5450mp

Sânmartin

5.200 mp
5.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
95.24 € / mp

Teren intravilan de vanzare, dublu front strada ...

Sânmartin

525 mp
525 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

123.000 €
22.42 € / mp

RECO Teren intravilan 5487 mp cu dublu front st ...

Sânmartin

5.487 mp
5.487 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

195.000 €
228.07 € / mp

RECO Teren intravilan 855 mp dublu front strada ...

Sânmartin

855 mp
855 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

54.000 €
38.11 € / mp

De Vanzare teren intravilan 1417 mp, Cihei

Sânmartin

1.417 mp
1.417 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

36.000 €
72 € / mp

De vanzare 3 parcelele Betfia intravilan 500 mp ...

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

48.800 €
95.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Cihei, 511 mp, c ...

Sânmartin

511 mp
511 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

35.000 €
70 € / mp

RECO Teren intravilan Cihei -la 5 minute de Ora ...

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

475.000 €
6.97 € / mp

Teren intravilan parcelabil Gepiu 7 E mp

Sânmartin

68.150 mp
68.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

80.000 €
84.21 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Cihei, Bihor

Sânmartin

950 mp
950 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

123.000 €
22.42 € / mp

Teren de vanzare in Betfia, 5487 mp intravilan, ...

Sânmartin

5.487 mp
5.487 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

129.900 €
13.72 € / mp

Teren intravilan, 9465 mp, Betfia, langa padure ...

Sânmartin

9.465 mp
9.465 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.565.000 €
119.97 € / mp

Sapient | Teren pentru dezvoltare reziden?iala ...

Sânmartin

13.045 mp
13.045 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

225.000 €
30.08 € / mp

Teren 7481 mp, cu acces facil la Inelul Metropo ...

Sânmartin

7.481 mp
7.481 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

35.000 €
60.76 € / mp

Teren intravilan de 576 mp de vanzare pe drumul ...

Sânmartin

576 mp
576 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

85.500 €
90 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sanmartin Gaminv ...

Sânmartin

950 mp
950 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

57.500 €

RECO Teren intravilan pentru loc de casa 500 mp ...

Sânmartin

f.s. 29 m
Agenție

3 luni în urmă
6

39.000 €
73.45 € / mp

Reco, teren intravilan Sanmartin

Sânmartin

f.s. 14 m
Agenție

5 luni în urmă
5

1.037.875 €
95 € / mp

De vanzare teren intravilan in Sanmartin parcel ...

Sânmartin

10.925 mp teren
f.s. 167 m
Agenție

7 luni în urmă
6

68.250 €
39 € / mp

Antony Estate | Oportunitate de investitie - Te ...

Sânmartin

1.750 mp teren
f.s. 92 m
Agenție

7 luni în urmă
4

35.900 €
58.76 € / mp

Antony Estate | Teren intravilan de - Baile 1 M ...

Sânmartin

611 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
13

240.000 €

RECO Teren pentru constructie bloc 5 nivele- Ba ...

Sânmartin

f.s. 30 m
Agenție

9 luni în urmă
4

27.000 €
90 € / mp

RECO Teren intravilan Sanmartin

Sânmartin

300 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

9 luni în urmă
4

295.425 €
75 € / mp

6 loturi - teren intravilan de vanzare, Cartier ...

Sânmartin

3.939 mp
3.939 mp teren