Proprietăți unice: 136
Proprietari: 7
Agenție

1 săptămână în urmă
6

42.500 €
86.38 € / mp

RECO teren intravilan Sanmartin

Sânmartin

492 mp teren
f.s. 25 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

90.000 €
58.21 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sanmartin, zona ...

Sânmartin

1.546 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

40.320 €
60 € / mp

Teren intravilan Cihei

Sânmartin

672 mp
672 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
3

44.800 €
43.71 € / mp

Teren Intravilan Paleu 1025 mp

Sânmartin

1.025 mp
1.025 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
3

64.800 €
12.96 € / mp

Teren intravilan Cetariu 5000 mp

Sânmartin

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

85.000 €
102.53 € / mp

Teren Intravilan Sanmartin Str. Liviu Rebreanu ...

Sânmartin

829 mp
829 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

29.000 €
58 € / mp

Teren intravilan, Betfia, Bihor

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

78.900 €
118.65 € / mp

Teren Intravilan, Sanmartin, 665mp

Sânmartin

665 mp
665 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

54.700 €
109.40 € / mp

Teren Intravilan, Sanmartin, 500mp, 32ml deschi ...

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

135.000 €
197.08 € / mp

Teren de vanzare in Sanmartin - Beverly Hills

Sânmartin

685 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
20

5.500.000 €
289.47 € / mp

Teren cu Puz in cartierul Grigorescu 2 Oradea

Sânmartin

19.000 mp
19.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
20

48.000 €
93.93 € / mp

Parcele Cartier Grigorescu 2 la asfalt si toate ...

Sânmartin

511 mp
511 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
19

26.500 €
53 € / mp

Caut Asociat ofer teren pt constructie casa pla ...

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

58.000 €
18.33 € / mp

Teren intravilan 3165mp in Cordau la strada asf ...

Sânmartin

3.165 mp
3.165 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
14

157.300 €
37.88 € / mp

Teren premium pe malul raului cu proiect turist ...

Sânmartin

4.153 mp
4.153 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

48.800 €
95.50 € / mp

Reco, Teren intravilan, Cihei

Sânmartin

511 mp
511 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

250.000 €
208.33 € / mp

Teren intravilan de 1200 mp de vanzare in Baile ...

Sânmartin

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

39.500 €
78.22 € / mp

TEREN CIHEI 505 MP

Sânmartin

505 mp
505 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

42.800 €
78.82 € / mp

Teren Cihei

Sânmartin

543 mp
543 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

69.900 €
23.30 € / mp

Teren intravilan in localitatea Betfia

Sânmartin

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

285.800 €
49.98 € / mp

Teren Intravilan Baile Felix cu acces din E79

Sânmartin

5.718 mp
5.718 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

36.800 €
73.60 € / mp

Teren intravilan Cihei 500 mp

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

32.000 €
64 € / mp

RECO teren intravilan Cihei 500 mp puz aprobat

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

42.500 €
86.38 € / mp

RECO teren intravilan Sanmartin

Sânmartin

492 mp
492 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

188.478 €
18 € / mp

RECO, TEREN INTRAVILAN, CORDAU

Sânmartin

10.471 mp
10.471 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

38.000 €
76 € / mp

RECO Teren intravilan Cihei

Sânmartin

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

32.000 €
63.37 € / mp

Super oferta : 32 000 Eur parcela la Bulevardul ...

Sânmartin

505 mp
505 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 32,000 € și 36.999 €
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

33.750 €
75 € / mp

Teren de 450 mp, de vanzare,Sanmartin,Oradea

Sânmartin

450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

63.000 €
96.92 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Sanmartin, Bihor

Sânmartin

650 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

105.800 €
106.800 €
76.06 € / mp

Teren Intravilan Sanmartin 1391mp

Sânmartin

1.391 mp teren
Construcții