Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

8 luni în urmă
9

24.500 €
18.85 € / mp

Teren intravilant in Cadea

Central, Săcueni

1.300 mp
1.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

110.000 €
22,000.00 € / mp

Teren agricol comasat- 5HA de vanzare- extravil ...

Cadea

La ~5km distanță

5 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
3

71.800 €
9.42 € / mp

Teren intravilan 7620 mp la intrare in Diosig

Diosig

La ~10km distanță

7.620 mp teren
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
4

22.500 €
10.01 € / mp

Loc de casa - teren intravilan parcelabil - 224 ...

Diosig

La ~10km distanță

2.248 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

15.900 €
17.73 € / mp

RECO teren Marghita

Abrămuț

La ~10km distanță

897 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

23.000 €
11.61 € / mp

Teren intravilan Poclusa de Barcau

Poclușa de Barcău

La ~10km distanță

1.981 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

39.900 €
2.55 € / mp

Teren forestier 15,618 mp Santimreu / com. Sala ...

Sântimreu

La ~10km distanță

15.618 mp teren
f.s. 90 m
Extravilan
Pădure
Agenție

9 luni în urmă
11

109.482 €
6 € / mp

Teren 18.247 mp cu balta de pescuit Misca, Comu ...

Chișlaz

La ~10km distanță

18.247 mp
18.247 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

23.000 €
11.61 € / mp

Teren intravilan Poclusa de Barcau

Chișlaz

La ~10km distanță

1.981 mp
1.981 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

9.900 €
11.86 € / mp

Loc de casa - Teren intravilan - Vaida - Rosior ...

Vaida

La ~15km distanță

835 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

50.500 €
15.68 € / mp

RECO teren generos cu fundatie in Petreu

Petreu

La ~15km distanță

3.221 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

16.000 €
10 € / mp

RECO TEREN CU FUNDATIE IN PETREU

Petreu

La ~15km distanță

1.600 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

10 luni în urmă
3

21.000 €
10 € / mp

RECO TEREN CU PIVNITA IN PETREU

Petreu

La ~15km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

200.000 €
25 € / mp

Teren pentru investitii industriale front strad ...

Sălard

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

850.000 €
11.95 € / mp

Investiție rară în Bihor

Sălard

La ~15km distanță

71.158 mp teren
f.s. 100 m
Livadă
Extravilan
Agenție

5 luni în urmă
1

168.000 €
18.98 € / mp

Teren industrial - imprejmuit - Salard

Sălard

La ~15km distanță

8.853 mp
8.853 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

168.000 €
18.98 € / mp

8853 mp. Teren imprejmuit - Salard

Sălard

La ~15km distanță

8.853 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

30.000 €
10 € / mp

Teren extravilan de vanzare Salard - DN19 - Dub ...

Sălard

La ~15km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

39.900 €
2.55 € / mp

Teren forestier 15,618 mp Santimreu / com. Sala ...

Sălard

La ~15km distanță

15.618 mp
15.618 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
11

109.482 €
6 € / mp

Teren 18.247 mp cu balta de pescuit Misca, Comu ...

Mișca

La ~15km distanță

18.247 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

100.000 €
2.93 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Rosiori – ...

Roșiori

La ~15km distanță

34.083 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
14

999.000 €
1.48 € / mp

Antony Estate | Oportunitate de investitie, Fer ...

Marghita

La ~20km distanță

675.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

40.000 €
30.77 € / mp

RECO Teren intravilan Marghita

Central, Marghita

La ~20km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

34.000 €

RECO Teren Intravilan 750mp Marghita-Zona Bever ...

Central, Marghita

La ~20km distanță

f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă
4

150.000 €
75 € / mp

Vand teren intravilan, pe strada Padurii, zona ...

Central, Marghita

La ~20km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

34.000 €
45.33 € / mp

RECO Teren Intravilan 750mp Marghita-Zona Bever ...

Central, Marghita

La ~20km distanță

750 mp
750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

18.600 €
2.38 € / mp

RECO teren Ghenetea 7800mp

Central, Marghita

La ~20km distanță

7.800 mp
7.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

24.800 €
2.28 € / mp

RECO teren Ghenetea

Central, Marghita

La ~20km distanță

10.900 mp
10.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

135.000 €
103.85 € / mp

De vanzare 1 ha teren intravilan cu 2 grajduri ...

Central, Marghita

La ~20km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

40.000 €
38.83 € / mp

Teren de vanzare

Marghita

La ~20km distanță

1.030 mp teren