Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

69.000 €
12.99 € / mp

Teren intravilan de 5000 mp in Roit, Bihor

Roit

5.312 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

52.900 €
10.58 € / mp

RECO . Teren extravilan 5000mp , 110ml front ...

Roit

5.000 mp teren
f.s. 110 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

25.900 €
13.36 € / mp

RECO . Teren intravilan cu hala metalica in Roi ...

Roit

1.939 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

10.500 €
16.41 € / mp

RECO parcele teren Sannicolaul Roman

Sânnicolau Român

La ~5km distanță

640 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

10 luni în urmă
1

10.500 €
16.41 € / mp

RECO parcele teren Sannicolaul Roman

Sânnicolau Român

La ~5km distanță

640 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

76.665 €
15 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu livada la 30km d ...

Sânnicolau Român

La ~5km distanță

5.111 mp teren
Construcții

Agenție

9 luni în urmă
4

87.000 €
17.02 € / mp

Teren de vanzare Sannicolau Roman

Sânnicolau Român

La ~5km distanță

5.111 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

69.000 €
12.99 € / mp

Teren intravilan de 5000 mp in Roit, Bihor,Gami ...

Sânnicolau Român

La ~5km distanță

5.312 mp
5.312 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
11

52.900 €
10.58 € / mp

RECO . Teren extravilan 5000mp , 110ml front .

Sânnicolau Român

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
9

25.900 €
13.36 € / mp

RECO . Teren intravilan cu hala metalica in Roi ...

Sânnicolau Român

La ~5km distanță

1.939 mp
1.939 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

20.000 €
11.37 € / mp

Teren Intravilan, 1759 mp de vânzare, Sânnicola ...

Sânnicolau Român

La ~5km distanță

1.759 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
17.39 € / mp

Teren cu utilitati si constructie de demolat,Ch ...

Cheresig

La ~5km distanță

1.438 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

48.990 €
7.08 € / mp

RECO teren intravilan Cefa cu proiect casa

Cefa

La ~10km distanță

6.921 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

42.500 €
45.000 €
11.26 € / mp

De vânzare teren intravilan, 3,775 mp, Cefa

Cefa

La ~10km distanță

3.775 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
12

373.000 €
14.35 € / mp

RECO teren intravilan Inand

Cefa

La ~10km distanță

26.000 mp
26.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

398.115 €
15,312.12 € / mp

Reco Teren intravilan Inand

Cefa

La ~10km distanță

26,14 mp
26,14 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

229.000 €
15.61 € / mp

Vanzare 14.669 MP, Intravilan Teren Fotbal, Cef ...

Cefa

La ~10km distanță

14.669 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

229.000 €
15.61 € / mp

Vânzare 14.669 MP, Intravilan- Teren Fotba ...

Cefa

La ~10km distanță

14.669 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

15.500 €
29.25 € / mp

RECO Teren de vanzare Gepiu

Gepiu

La ~10km distanță

530 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

23.500 €
29.38 € / mp

RECO Teren de vanzare Gepiu

Gepiu

La ~10km distanță

800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

28.490 €
28.49 € / mp

RECO Teren Intravilan Gepiu

Gepiu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

475.000 €
6.97 € / mp

Teren intravilan parcelabil Gepiu 7 E mp

Gepiu

La ~10km distanță

68.150 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

130.000 €
135.000 €
28.26 € / mp

Teren generos

Gepiu

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

80.000 €
20.51 € / mp

Teren intravilan

Gepiu

La ~10km distanță

3.900 mp
3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

184.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 4600mp.

Gepiu

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

70.000 €
7 € / mp

Teren intravilan 1 ha pe dn 79 la 15 km De orad ...

Gepiu

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

190.000 €
8.80 € / mp

Teren 21600 mp in apropiere de Autostrada Trans ...

Gepiu

La ~10km distanță

21.600 mp
21.600 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

63.500 €
10.48 € / mp

TEREN INTRAVILAN CU UTILITATI -6060 MP | SAT BI ...

Gepiu

La ~10km distanță

6.060 mp
6.060 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

130.000 €
28.26 € / mp

Vand teren generos

Gepiu

La ~10km distanță

4.600 mp teren
f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

550.000 €
15.41 € / mp

Teren langa padure de 3,5 ha cu proiect pentru ...

Gepiu

La ~10km distanță

35.693 mp teren
Construcții