Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
5

48.000 €
6.43 € / mp

RECO Teren in Zona Pestis, aproape de Alesd

Peștiș

7.465 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

184.800 €
32.08 € / mp

TEREN DE VANZARE IN ALESD

Central, Aleșd

La ~5km distanță

5.760 mp
5.760 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.848 €
0.29 € / mp

Teren Cetea cabana casa vacanta

Central, Aleșd

La ~5km distanță

6.300 mp
6.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

18.500 €
50.96 € / mp

Teren intravilan construibil Padurea Neagra, Bi ...

Central, Aleșd

La ~5km distanță

363 mp
363 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

995.000 €
28.72 € / mp

Teren intravilan rezidential, 34650 mp Alesd, B ...

Central, Aleșd

La ~5km distanță

34.650 mp
34.650 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

53.000 €
23.13 € / mp

RECO Teren in Zona Aleșd

Nord-Vest, Aleșd

La ~5km distanță

2.291 mp teren
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1.456.779 €
1.203.950 €
42.04 € / mp

Teren intravilan rezidential industrial 34650 m ...

Aleșd

La ~5km distanță

34.650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.000 €
30.52 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Alesd, Bihor, 1 ...

Aleșd

La ~5km distanță

1.409 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

48.000 €
6.43 € / mp

RECO Teren in Zona Pestis, aproape de Alesd

Central, Aleșd

La ~5km distanță

7.465 mp
7.465 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

27.900 €
43.46 € / mp

Reco, Teren Intravilan Alesd

Sud-Vest, Aleșd

La ~5km distanță

642 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

74.600 €
12.96 € / mp

RECO Teren in Alesd

Central, Aleșd

La ~5km distanță

5.757 mp teren
f.s. 31 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

184.800 €
32.08 € / mp

TEREN DE VANZARE IN ALESD

Periferie, Aleșd

La ~5km distanță

5.760 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

22.000 €
22 € / mp

Teren de vânzare intravilan Peștiș

Central, Aleșd

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

53.700 €
21.37 € / mp

Reco, Parcel? de teren suprafata mare Alesd

Central, Aleșd

La ~5km distanță

2.513 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

4 zile în urmă
3

99.800 €
13.59 € / mp

TEREN DE VANZARE IN ALESD

Sud-Vest, Aleșd

La ~5km distanță

7.346 mp teren
f.s. 12 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
9

23.000 €

Teren extravilan de vanzare, 3.5 ha padure + pa ...

Central, Aleșd

La ~5km distanță

f.s. 100 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

9.000 €
0.82 € / mp

VAND TEREN DEOSEBIT,are suprafata de 11000 m si ...

Tinăud

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

41.600 €
18.40 € / mp

RECO ,teren intravilan in Tinaud,Bihor

Tinăud

La ~5km distanță

2.261 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

69.000 €
7.42 € / mp

TEREN IN CHISTAG

Chistag

La ~5km distanță

9.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

10.500 €
13.13 € / mp

RECO Teren intravilan in zona Alesd Sat Subpiat ...

Aștileu

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

27.000 €
2 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Calatea, comuna ...

Aștileu

La ~5km distanță

13.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

22.500 €
6.72 € / mp

teren intavilan, Urvind

Lugașu de Jos

La ~5km distanță

3.346 mp
3.346 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

18.000 €
0.60 € / mp

Vand teren loc. Urvind

Lugașu de Jos

La ~5km distanță

30.000 mp
30.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

2.600 €
0.79 € / mp

Vand teren 3299mp in Urvind

Lugașu de Jos

La ~5km distanță

3.299 mp
3.299 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

17.900 €
11.21 € / mp

Reco Teren intravilan Lugasu de Sus, Bihor

Lugașu de Sus

La ~5km distanță

1.597 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

21.000 €
7.24 € / mp

Teren intravilan si agricol

Lugașu de Sus

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,000 € și 38.000 €
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

115.663 €
95.590 €
28.68 € / mp

Teren intravilan 4033mp cu deschidere la E60 de ...

Groși

La ~5km distanță

4.033 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

108.343 €
89.540 €
28.55 € / mp

Teren intravilan 3795 mp cu deschidere la E60 d ...

Groși

La ~5km distanță

3.795 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

220.000 €
5.78 € / mp

TEREN INTRAVILAN + EXTRAVILAN | AUSEU

Groși

La ~5km distanță

38.054 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

394.550 €
25 € / mp

Teren 15782 mp cu deschidere la E60 in Auseu, B ...

Aușeu

La ~5km distanță

15.782 mp
15.782 mp teren