Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

5 €
0 € / mp

5500mp Nojorid-Pausa

Păușa

5.500 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

2 luni în urmă
2

12.000 €
24 € / mp

RECO Teren 500 mp intravilan de vanzare in Paus ...

Păușa

500 mp teren
f.s. 15 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
1

12.000 €
24 € / mp

RECO Teren Intravilan de vanzare Pausa, Bihor ...

Păușa

500 mp teren
f.s. 15 m
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
12

51.500 €
8.54 € / mp

RECO, Teren intravilan, loc de casa in Pausa, N ...

Păușa

6.032 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

12.500 €

Teren Intravilan de Pausa, Bihor ,14 km de Orad ...

Păușa

f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
3

16.000 €

Teren intravilan cu proiect de casa in Pausa.

Păușa

f.s. 17 m
Agenție

1 lună în urmă
5

11.990 €
23.98 € / mp

Teren Intravilan Pausa

Păușa

500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

69.900 €

Teren intravilan parcelabil - Pausa comuna Nojo ...

Păușa

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

119.000 €
20.68 € / mp

RECO Teren intravilan 5755 mp -zona rezidentia ...

Leș

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

330.000 €
8.46 € / mp

RECO Teren intravilan 3,9 ha -Les

Leș

La ~5km distanță

39.000 mp teren
f.s. 320 m
Agenție

10 luni în urmă
6

19.500 €
39 € / mp

RECO Parcele teren intravilan Les

Leș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Agenție

6 luni în urmă
4

193.188 €
17.63 € / mp

TEREN INTRAVILAN | DE VANZARE | LES

Leș

La ~5km distanță

10.957 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

99.900 €
15.98 € / mp

RECO Teren intravilan comercial 6252 mp in Les- ...

Leș

La ~5km distanță

6.252 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

86.800 €

5000 mp. teren intravilan - Les - IMOBIHOR

Leș

La ~5km distanță

Agenție

6 luni în urmă
3

15.000 €
30 € / mp

TEREN INTRE LES SI PAUSA

Leș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan construibil, suprafață 500 mp, ...

Leș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

33.000 €
33 € / mp

Teren intravilan construibil, suprafață 1000 mp ...

Leș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

273.750 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu PUZ aprobat, cu ...

Leș

La ~5km distanță

9.125 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

380.978 €
26 € / mp

Teren 14600 mp situat in zona industriala Les, ...

Leș

La ~5km distanță

14.653 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

34.500 €
2.00 € / mp

Parcele de teren extravilan in Les

Leș

La ~5km distanță

17.265 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

121.500 €
136.728 €
23.99 € / mp

Teren intravilan pentru dezvoltare imobiliara, ...

Leș

La ~5km distanță

5.064 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
9

18.000 €
33.96 € / mp

RECO Teren intravilan in Les

Leș

La ~5km distanță

530 mp teren
f.s. 25 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
6

128.000 €
19.47 € / mp

De vânzare teren intravilan, 6574 mp în Leș

Leș

La ~5km distanță

6.574 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

116.559 €
27 € / mp

Teren intravilan de 4317 mp de vanzare,langa No ...

Chișirid

La ~5km distanță

4.317 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

43.170 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare la 3 minute de Nojo ...

Chișirid

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

33.000 €
34.000 €
37.50 € / mp

Vand teren intravilan 888m2 in Chisirid, com.No ...

Chișirid

La ~5km distanță

880 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

34.900 €
36.900 €
28.47 € / mp

TEREN CHISIRID | 1.226 MP | TOATE UTILITATILE

Chișirid

La ~5km distanță

1.226 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
8

99.800 €
24.34 € / mp

Teren intravilan Apateu 4100 mp

Apateu

La ~5km distanță

4.100 mp teren
f.s. 9 m
Agricol
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
3

106.000 €
25.24 € / mp

RECO Teren intravilan in Apateu 4200mp

Apateu

La ~5km distanță

4.200 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

10 luni în urmă
2

21.500 €
43 € / mp

RECO Teren intravilan Apateu

Apateu

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 23 m